Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Modanál egy okot, amiért ne...

Modanál egy okot, amiért ne lógassam fel magam?

Figyelt kérdés

Igazából már nem sok értelmét látom az életemnek. Nincs rendes iskolám, de ami még rosszabb munkám se. A család....

Nincs barátnőm sem, soha nem is volt, szerintem nem is lesz. Nincs semmi sem amiben reálisan örömöm tudnám lelni.

A jövőre nézve nem túl jók a kilátásaim. A terveim amik voltak, igazából megvalósíthatatlanok. Az emberek elviselhetetlennek tartanak, azt mondják rám, hogy antiszociális vagyok. Egydül érzem csak jól magam. Egyedül viszont nem lehet boldogulni, legalább is a mostani helyzetem ezt nem teszi lehetővé.

Tudom furcsa lehet, hogy mégis ide írok, de úgy voltam vele, hogy egy utolsó esélyt még adok magamnak, hátha valakinek van valami ötlete. Ha nincs azért sem nagy kár, csak hát mégis ragoszkodik az ember a megszokott dolgokhoz. Amit lát és érez.

Nem vagyok emó. Utálom őket. Mielőtt még ezzel jönnétek. Egyszerűen egy el-ba-szott élet vagyok.


2011. márc. 25. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

:D

Örülök, hogy jelentkeztél! Maradj közöttünk, olvasgasd a különböző oldalakat, még ötletet is kaphatsz, hogy milyen irányba vedd az életed!

Másrészt itt olyan közösségben vagy, ahol megőrizheted inkognitódat, mégis tudsz "beszélgetni" emberekkel. Ez is a kommunikáció egy fajtája, aztán majd jön a többi is.


Minden nap menj el sétálni (a kutyusnak is szüksége van egy kis mozgásra) kell a friss levegő, és főleg, sosem tudod, mikor kivel találkozol, aki valami olyasmit mond, aminek segítségével változtatni tudsz az életeden.

2011. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsod. :)
2011. márc. 28. 22:57
 23/24 anonim ***** válasza:
könyvet én is tudok ajánlani_J.&E.Hicks-j Életet kezdhetsz...énis elolvasatam és új nézőpontből látom a világot,leegyszerűsítve a problémákat,tisztán a célokat.
2011. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szia!Első látásra azt mondanám, hogy depressziós vagy.Én is az voltam, súlyos depressziós.Elment a kedvem az élettől, nem láttam értelmét, ahogy Te sem látod most, stb, stb, stb...De közel fél év elteltével (a betegséghez képest elég hamar..) helyrejöttem, de az első és legfontosabb dolog, az az, hogy segítséget kell keresned, vagy ha van, akkor az elfogadnod.Szerintem keress egy psyhiátert, ha mást nem, akkor a háziorvossal beszélj a súlyos lelki problémáidról, hogy küldjön el szakemberhez.Ne higyj másoknak, ha meggyógyulsz, biztos nem fognak Rólad már ilyeneket gondolni, mert Ők most nem értik meg, hogy Te milyen helyzetben vagy, hiszen, Ők soha nem élték át ezt.Hidd el, hogy egy értékes ember vagy, csak a jelenlegi helyzetedben, pozitív esemény hiányában nem igazán hiszed el magadról.Képzelj el egy virágot, ami sötétben van, és nem éri soha napfény, az sem fogja kinyitni a szírmait, de mikor újra fényt kap, kitárulkozik a világ felé, s ontja magából az életet.Ne keseredj el, még nincs veszve minden.Csak kell valaki aki segít.Írj privibe, ha gondolod.Üdv:Fetya
2011. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!