Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy három nap múlva meghalsz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 2. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy jót szeretkeznék a párommal!!!

elmondanám a barátainak, hogy milyen fontosak is nekem.

Közölném az érintetteknek, hogy milyyen temetést szeretnék, és az utolsó nap pánikba esnék, hogy milyen rövid is az élet, és hogy én mág élvezni akarom. Kihisztizném magam, és lefeküdnék a kapapéra tv-t néznék, vagy zenét hallgatnék...hogy ugy érjen a halál.

2008. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám elintézni a gyermekeim sorsát. Hogy tudjam, lesz aki gondoskodik róluk ha én már nem leszek mellettük.
2008. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Éppen most k.o. vagyok tehát: pasim-pasim-pasim szex-szex-szex és boldog lennék, hogy a rengeteg problémámmal nem kell küzdenem. Aztán a végefelé ráébrednék, hogy az előző kettőből még sokkal többet kívánnék, s meg akarnék küzdeni a gondokkal :) Akkor végsősoron nem akarnék meghalni. Ilyet lehet?
2008. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Huha...:)

Valoszinuleg nem orulnek.;)

De szerintem gyorsan rendbe tennem a gepem, utolso letoltesek, elmondanam a barataimnak, csaladomnak hogy imadom oket, vigyazzanak egymasra, es ne nyuljanak a gepemhez. Oda mennek a srachoz aki tetszik, kapna egy csokot es elmondanam neki, hogy tulajdonkeppen mennyire is szeretem es, hogy nem igazan izgat a bnoje. ;) (bocsi..tudom, elvek, stb...) Megmondanam a biosz tanarnak, hogy mekkora egy barom es, hogy köszönöm neki ezt a ket evet. Nem utolso sorba vennek par ruhat...tudom, hogy felesleges, de full megnyugtatna.. :D

2008. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
felkeresném a környéken az erőszakos, deviáns embereket, és mindegyiknek összetörném az orrcsontját :) gondolok itt feleség, gyerekverő-csesztető köcsögökre, aluljárós "menő bandákra". tudják meg egyszer ők is, hogy milyen, amikor valaki elintézi őket, és semmit nem tehetnek ;)
2008. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

visszaidézném a régi szép emlékeket!

és boldogan halnék meg...

2008. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Végre!

Mert már nagyon unom.

2008. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék.

De amúgy utolsó nap talán bemennék a suliba, megmondanám a tanároknak a véleményemet róluk, megverném a bunkó osztálytársaimat, akik utálnak, a barátnőimtől/barátaimtól elbúcsúznék, bocsánatot kérnék a bnőmtől akivel összevesztünk, hmmm... Betépnék, és úgy halnék meg, boldogan...

2008. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
örülnék.mert akkor végre újra láthatnám anyukámat.elmondanám a családomnak mennyire szeretem.az apámat végre szemen merném köpni.a párommal szeretkeznék sokat és meggyőzném hogy keressen magának egy lányt aki majd annyira fogja szeretni mint én.akiket utálok azoktól is bocsánatot kérnék és elmondanám nekik hogy valójában ket is tisztelem.és utoljára főznék valami nagyon fincsit a szerelmemnek.és megkérném hogy ne menjen többet kamionozni mert nagyon félten.és itt ezen az oldalon is elköszönnék mindenkitől és megköszönném azt a sok erőt amit adtak nekem.
2008. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

En valoszinu rettegnek 3 napig attol, ami ugyis megtortenik egyszer. Repulore ulnek es elmennek Disney-be 1-2 napra aztan Puerto Rico-ba...hatha ott nem talal meg a halal....ha megis legalabb tok jo helyen leszek...

Eltunnek azok eletebol akik szeretnek mert nem akarom, hogy lassak felek es amokot futok.

Megertenek, mert ismernek. Csak levelet hagynek, hogy sokkal jobban szeretem oket mindennel es hogy ugyis tudjak van egy par kerdesem az Istenhez most legalabb megkapom a valaszt...

2008. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!