Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem magam rosszul...

Csak én érzem magam rosszul ha tudom hogy az összes haverom jlérzi magát vmeik haverjával csak engem nem hívott senki?

Figyelt kérdés
Na szoval az van h elég kevés haverom van, abból egyik most elment egy haverjához, a másik pókerezik, a harmadik nemtom holvan, de vele csak msn-n szoktam beszélni mert nagyon messze lakik. Egyszóval az van hogy mindenki elment vhova a haverjaival én meg itthon unatkozok :((. Az elmult napok olyan jól teltek, mostmeg hirtelen mindentől elment a kedvem és ilyenkor úgy érzem hogy egyedül vagyok...
2011. febr. 19. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagy egyedül. Engem is annyira bánt amikor ketten beszélik, hogy erre mennek, a másik háom meg, hogy arra megy. Én meg ha meghívatom magam akkor mehetek én is, maguktól nem jut eszükbe, hogy engem is hívjanak. Pedig amikor együtt vagyunk a haverokkal elég sokat szoktunk hülyülni. Lehet, hogy csak én érzem úgy, hogy bírják a társaságom...
2011. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:

ez természetes érzés. most nálunk is dráma van, ugyhogy hiába tervezgettünk még pár hete csomó mindent, talán már sosem lesz a régi.

majd lesz jobb, ne aggódj :)

2011. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi semmi gond, ez azzal is előfordul akinek sok ismerőse van
2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!