Gonosz ember vagyok?!

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd kibontakozni a "gonosz" énem...

Néha azt érzem, hogy milyen jó lenne megölni valakit...

Mostanában egy csomószor elképzelem azt, hogy megölök bizonyos illetőket...

álmaimban is csomószor ölök... és olyan jó érzés!!!

a vér látványa meg nagyon vonz!!!

múltkor rokonoméknál voltunk, ahol épp a "pulykavágással" végeztek, és a hóban meg ott látszódott a vérnyom...

fél órán keresztül kint voltunk az udvaron, de én le se vettem a szememet a vérről!

Most akkor mi van velem?!?!?!

18/F


2011. febr. 17. 17:06
1 2 3
 21/30 habibi ***** válasza:
drága kérdező, milyen szakra készülsz? nem akarsz sebészkedni? kicsit vagdosni az embereket? hmm? mert szerintem bírnád a dolgokat
2011. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Alapíts egy Death metal zenekart:D
2011. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Egy gonosz ember soha nem teszi fel ezt a kérdést, nem gondolkodik rajta, nem bizonytalanodik el saját személyiségét illetően (ilyen téren).

Tehát nem vagy gonosz, csak agresszív, amivel meg kéne keresned egy szakembert

2011. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 a_maestro_főnök ***** válasza:

legyél boncmester

imádom a sült NYÚLVÉRT és a pipiket amikor levágják és megvárják mig lecsorog a vérük, majd hagymával megsütik, hhmmm nyami, XDXD

amugy ez a kérdés nem függ össze a gonoszkodással....

2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 szamóca. ***** válasza:

*hunyorog*

vettem az adást.

DE a nyúúúl pedig imádja a maestrovéééééért

[link]

wáááááá ';,,;'

2011. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Üdv. Velem is nagyjából ugyanez van. Bennem elég régóta vannak ilyen "hajlamok", pl. kisgyerekként bérgyilkos szerettem volna lenni (még mindig szívesen lennék, bár szerintem már késő, mivel lassan 20 leszek), és csigákat fejeztem le baltával puszta szórakozásból. Egyszer pár éve megöltem tesóm halait bosszúból (arra már nem emlékszem mi volt az oka), és elintéztem hogy azt higgye a barátai voltak. Amúgy ezek csak halak meg csigák.. nagyobb állatokat és embert is szívesen ölnék, konkrét személy nincs, mert igazából nem utálok senkit, és dühös sem szoktam lenni, igazából elég nyugodt személyiség vagyok. :) Igazából ennyi alapján amit te írtál, még nem lehet feltétlen gonosznak mondani. Talán inkább csak kíváncsi vagy, mint én, ami szerintem nem baj. Bár valószínűleg sosem tudom meg milyen embert ölni, mivel semmi kedvem hosszú éveket börtönben tölteni, van ennél jobb dolgom is.

Amit írtak amúgy, hogy menj boncmesternek, szerintem nem olyan jó, azok csak hullákat boncolnak, az meg szerintem elég unalmas és egyhangú meló lehet egy idő után. Élő embert boncolni érdekesebb lenne! :) 20N

2011. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hoppá, bocsi a szóismétlésért. :D
2011. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem kezeltetned kéne magad nehogy úgy járj mint Alekszandr Picsuskin, aki vagy 60 embert megölt puszta szórakozásból.
2011. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
inkább olvasd el a bűn és bűnhődést:D
2011. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!