Gonosz ember vagyok?!

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd kibontakozni a "gonosz" énem...

Néha azt érzem, hogy milyen jó lenne megölni valakit...

Mostanában egy csomószor elképzelem azt, hogy megölök bizonyos illetőket...

álmaimban is csomószor ölök... és olyan jó érzés!!!

a vér látványa meg nagyon vonz!!!

múltkor rokonoméknál voltunk, ahol épp a "pulykavágással" végeztek, és a hóban meg ott látszódott a vérnyom...

fél órán keresztül kint voltunk az udvaron, de én le se vettem a szememet a vérről!

Most akkor mi van velem?!?!?!

18/F


2011. febr. 17. 17:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rokonlelkek vagyunk.

Valójában az emberi butaság az, ami nálam különféle esetekben kicsapja a végső biztosítékot és olyankor tudnék kifordulni önmagamból.

Ez viszont abszolút nem a "gonosz" kategória. A gonoszság az másban mutatkozik meg. Ezt fejtegethetném, mert én az vagyok, amit vállalok is.

Ez inkább a "beteges és társadalmilag nem elfogadott" kategória.

Szvsz amíg ez elméletben zajlik le nálad, nem pedig gyakorlatban, addig a frankó.

2011. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 szamóca. ***** válasza:
56%

azért... :) leszűrni hogy rokonlelkek vagytok abból hhoyg szereti nézni a pulyka vérét::DD

emberek ez nem gonoszság. ez perverzség, esetleg, másrészt szerintem szimpla butaság amit majd kinő a kérdező.

unatkozik, éppen tinédzserkedik, aztán pont nem játszanak szadomazo szexet a tvben.

2011. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
42%
remélem messze laksz tőlem. Ha nem akkor fSzolsz! :)
2011. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
nem gonosz vagy, hanem mentális problémáid vannak, amikkel meg kéne keresned egy pszichiátert.
2011. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a kérdés mert az biztos nem hogy gonosz-e vagy... Szerinted? Megváltozni nem akarsz tehát akkor miben segítsünk? Nagy gázok lesznek nálad késöbb...
2011. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Szerintem is beteg vagy, amennyiben ezt komolyan írtad, és persze ne érts félre ez nem támadás az irányodba...

A másik ha komolyan gondolod ártatlant ne ölj meg azért :D:D Nézz sok Dextert és tanulj belőle (ne a mesét a sorozatot ;)) :D:D

2011. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

hát gonosz az nemvagy de ez ijesztő...

menj pszihiáterhez(nem bántásból)

viszont ha nem akarsz megváltozni akk is!!!

ez bizti nem normális!!!

2011. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 habibi ***** válasza:
100%

szia :)

hehh, ez nem gonoszság , én is ilyen vagyok, de én hozzá még boncolgatok is (volt már: csiga (valahol el kell kezdeni), kígyó, patkány, egér, macska , madár, tyúk és kacsa)és a barátaim perverznek, betegnek tartanak , ők tudják.jaj és azt mondták , hogy ha így folytatom nem lesz egy páciensem sem, mert én elvéreztetném őket(sebésznek készülök). Az egyik barátomnak gyakran vérzett az orra , de nagyon, és olyan jó volt nézni, ahogy csurgott neki patakokban :) na meg operációkat nézek! azok olyan szupik :D nézz te is :D

2011. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszi...! :))
2011. febr. 21. 19:06
 20/30 nyugi,csak én vagyok ***** válasza:
igaza volt valamelyik elöttemszólónak, hogy ameddig csak a fejedben vannak, addig semmi gond, Mikor már azt érzed, hogy muszáj megölnöd vamait/valakit, akkor fordulj pszihológushoz. Lehetslges, hogy ez egy átmeneti korszak, még letisztul és ahogy az utolsó is írta sebész leszel. Előnyöd, hogyha nem undorodsz.
2011. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!