Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek igaz, hogy valaki...

Szerintetek igaz, hogy valaki minél több smiley-t használ, annál kevésbé intelligens?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy visszataszító érzés olyan sok smiley-t látni egy szövegben, olyankor el sem olvasom.
2011. febr. 14. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezhü kyeség, énis mindigszmáljit has ználok éás mégis letok irni egy mondatot :D xD
2011. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát... Hallottam már ilyen véleményt, mint a tied, de szerintem az, hogy hány smiley-t használ valaki, más dolgoktól is függ, nemcsak az intelligenciától. pl. épp milyen kedve van, vagy lehet, hogy csak biztos akar lenni benne, hogy nem érted félre a mondandóját stb.

De a túl sok smiley tényleg zavaró lehet néha. :)

2011. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem nem igaz :D:D:D:D:D:D:D
2011. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
attól is függ szerintem, milyen szmájlikat. Én pl azt írom, hogy "szmájli" és kisbetűvel kezdem a mondatokat pl MSNen (meg itt is :D) de csak néhány féle szmásjlit használok, és csak azért, mert tényleg a hangulatomat/Érzéseimet szeretném kifejezni velük, nem pedig mert jól néz ki, vagy kedvem vagy odatenni vagy mert az menő... Valóságban pedig teljesen értelmes, normális mondatokat tudok fogalmazni, és tudom, hogy nem "szmájli".
2011. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
:D xD :O :P ?
2011. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs összefüggés. Legalábbis erre vonatkozó kutatási eredményt még nem láttam. Amugy ha már ott van mindenhol, minden szövegdoboz alján,- legyen az bármilyen weblap - akkor azt hiszem, sokan élni fognak vele. Néha kifejezőbb, mint 3 mondat.
2011. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, legfeljebb az ÉRZELMI intelligenciája fejlettebb a szmájli-használóknak, mert ezt a módját is megragadják az érzelmek kifejezésének.:) Szerintem azért terjedhetett el ilyesmi, mert sokszor (tévesen!) egymás ellentéteként tekintenek az érzelmi intelligenciára és a racionális tudásra.
2011. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 haggyámán ***** válasza:
33%
:D:P:)=);D(L)(8)(K)(@)('.')(U)
2011. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a smiley használat önmagában nem utal egyáltalán ilyesmire, viszont ha teleikszdézi a szöveget plusz ilyeneket ír, hogy 'vok', 'naon', 'ijen' 'wan', na ott vannak bajok...
2011. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Így szerintem nem igaz, de sok esetben affektáló, őszintétlen. Mint az élő beszédben a mondat végére iktatott művihogás: "hihihi, én jeleztem, hogy nem mondom komolyan, ha megsértődsz, azért nem vállalok felelősséget"
2011. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!