Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez a zene milyen érzéssel...

Ez a zene milyen érzéssel tölt el?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-s5xsn4G_1Y


Mi jut eszedbe róla? Milyen emlék jön elő? Tetszik?


Aki semmit nem érez, annak nem kötelező válaszolni! :)


2011. febr. 6. 10:35
 1/9 szamóca. ***** válasza:

o... hát nem lesz tőle jó kedvem.

egy srác jut róla eszembe aki éppen jókor jött de nagyon hamar elment, pedig... nem kellett volna neki:) na mindegy.

egyébként szép, sezretem ennek a pasinak a hangját.

2011. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egyik kedvenc számom a Nickleback-től a klip miatt. Remélem figyelsz a szövegre, mert fontos. Eszembe jutnak a barátaim, a családom, és a segítőkész emberek az utcán. Nekem tetszk.


Üdv.

2011. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is a kedvenc számom tőlük

emlék nincs hozzá inkább egy gondolat , remélem engem is megment majd valaki egyszer , és ezt nem szó szerint érteni

2011. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem ezt a számot és a klipje szövege is nagyon jó:-)

Hogy milyen érzéssel tölt el? nem is tudom. átérzem a klipet és a szöveget is, arra jutottam, hogy legyünk figyelmesek egymással bármikor megtudunk menteni így egy életet...

2011. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem hallgattam végig a számot,mert ilyen fojtogató érzéssel vagy nem is tudom milyen érzéssel tölt el.
2011. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a pasi jut eszembe,aki tetszik,de soha nem lehet köztünk semmi,mert elég nagy a korkülönbség. :P
2011. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a Nickelback-et.:D
2011. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

22:46:

Az mindegy. Ha szeretitek egymást, akkor semmi nem számít! :)


Semmi gond aki nem hallgatta végig! Köszi, hogy sokan válaszoltatok. Amúgy nekem is ilyen fojtogató érzésem lesz, és kíváncsi voltam, hogy más is van-e így vele. :)

2011. febr. 7. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a dal változtatta meg az életem.
2011. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!