Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy bármibe...

Miért van az hogy bármibe belekezdek, azt megunom max. Fél év után?

Figyelt kérdés
Gitár, kondi, stb... belekezdek és megunom és tudom hogy kéne csinálnom, de nem... megőrülök! 18/F
2011. febr. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Inspiráció hiány. Ülj le egyszer, és gondold végig, ma a fityfenét akarsz magaddal kezdeni az életben. Ha kell valami hozzá, hát ez inspiráljon, hogy azok nélkül nem leszel az, akinek lenni akartál.


Üdv.

2011. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha leülök végiggondolni hogy mit akarok az életben, akkor attól ideges leszek, mert fogalmam sincs :D... Már ezen gondolkozok 1 éve kb...
2011. febr. 5. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondold végig, hogy kell-e neked család, biztos munka, valami a fejed fölött, és egy kutya? Vagy leszel inkább életművész, világ kóborló, és idemész-odamész, majd lesz valami. Nem tudom mik a céljaid, de csak annyit kellene eldöntened, hogy mitől lennél boldog.


Üdv.

2011. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen család meg biztos munka az alap dolog lenne, csak igazából még azt se tudom hogy hova menjek tovább tanulni mert igazából nem érdekel semmi, csak a pénz miatt csinálnék bármit is. Ezért nincs túl nagy ambícióm mostanában a tanuláshoz se mert igazából fogalmam sincs mit kezdek vele, csak tudom hogy muszáj és kész...
2011. febr. 5. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod ez minálunk pasiknál természetes!XD

Én 25 vagyok és szeretek mindenbe belekezdeni!!!Befejezni már nehezebb de most már jó úton járok...

Üdv!

2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!