Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel orvoshoz kell fordulnom?

Ezzel orvoshoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Tünetek : halállal álmodás, álmatlanság néha tól sok alvás, dühkitörések amikor alig bírom fékezni magam nehogy beleüssek valamibe, nagyon szar kedv, üresség érzés, akarok valamit mondani valakinek, de nincs erőm megszólalni, nem érdekel a jövőm, sírás ok nálkül amikor nem is történt semmi, önbizalom csökkenése ezek alatt értem azt hogy nem kellek senkinek stb, nincs miért élnem, de kicsit még bizakodok hátha jobb lesz. ezzel forduljak orvoshoz? mert arra gondoltam hogy nem megyek pszichológushoz vagy hasonló, majd elmúlik, de mennyi az esélye hogy rosszabbodik? egyszer túl vagyok pörögve másik percben meg mitnha nem is én lennék. ez depresszió? kell orvos? 18 / l
2011. febr. 4. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem neked csak kell valaki akinek elmondhatod a bajaidat... egy barát. írj egy privit és megpróbálok segíteni!
2011. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wayolett válasza:

szia

nekem majdnem ugyanezek voltak a tüneteim időben (hamar) elmentem pszihológushoz aki kezdetleges depresszíót állapított meg

2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen menj el orvoshoz!!!

Egy darabig nyugtatókat kapsz a depressziódra amiről majd később le kell szoknod!!!

Tudom miről beszélek mert ezen már Én is keresztül mentem!

Sok gyógyulást!!!

2011. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Némi iróniát illetve gúnyt vélek felfedezni a hsz.-edben...

Szerintem én úgy írtam le a dolgot, hogy majdnem mind.. Tehát vannak kivételek.. Szerintem, ha minden 4. ember már ilyen akkor az már elég nagy arány...Leírtam, hogy nem kell vele foglalkozni hiszen ez a kor "átka".. Olyan idős korban igen jellemző.. Bár nem is értem, minek írom le ezt ide még egyszer..


Másfelől el kell, hogy keserítselek, de manapság igen is nép"betegség" a depresszió! Ezt el kell fogadni és kész..

Nem kell belőle nagy ügyet csinálni, hiszen az esetek túlnyomó többségében csak egy átmeneti állapot és egyáltalán nem "kezelhetetlen"... Azt, hogy negatív értelemben használják gyakorta még nem azt jelenti, hogy az is!

Ez a sok gyógyszer amit meg felsoroltál nagy népbutítás... De azért tetszik, hogy ennyire informált vagy. Látszik, hogy volt már részes ilyesmiben... És az is, hogy eléggé nem tetszett, hiszen nem közönnyel írtál...

2011. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nos!

Én nem akartam gúnyosan írni semmit!Sajna így sikerült!

Lehet hogy a depressziót népbetegségnek látod semmi baj.Sok ember ezt maga oldja meg,de vannak emberek akiknél eljön az idő mikor érzi hogy a határt súrólja és ilyenkor jönnek a gyógyszerek...

A depressziónak a tünetei:Vagy túl sokat alszol vagy túl keveset,állandó rosszkedv ,hasmenés,estleg az ideg rámehet a gyomrodra,

Az Én határomat tudom ,hogy mikor volt!Egyszerűen éreztem ,hogy kezdem elveszíteni a fonalat és testi fájdalom számomra megszűnt, olyankor szoktam rá a sanaxra!Segített nekem ,de amikor már jobban voltam ,hát egy hónapig éjszakánként a falat kapartam...De sikerült leszoknom és boldog ember vagyok pedig szingli vagyok...

A depressziót betegségként is lehet kezelni ,de annak is nagy ára van!!!Ha valaki körülöttem szomorkodik Én azt valahogy miundig felvidítom ,hogy néha mosolyogjon is és ne érezze magát egyedül!!!

Üdv MIndenkinek!

2011. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ugyan így voltam ... Segítek neked szívesen , hidd el szükséged lessz rá MSN : wilson.r.110@windowslive.com
2011. febr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!