Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideje lenne orvoshoz fordulnom...

Ideje lenne orvoshoz fordulnom szerintetek vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Egy éve házasodtunk össze, 26 évesek vagyunk, azóta próbálkozunk a bébivel, de még mindig nem sikerült. Bár elég problémás éven vagyok túl, egy kisebbségi iskolában tanítok, édesanyámnál rákot diagnosztizáltak, férjem nagyapját elveszítettük, az anyósom többször volt kórházban, szóval elég sok a stressz. Ti aggódnátok a helyemben, hogy még nem jött össze, és elkezdenétek a kivizsgálásokat? Bár most bízom a nyári szünetben, hogy sikerül majd többet pihennem...
2011. júl. 14. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz. Nem szabad mindent a stresszre fogni.
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!sajnálom :( az a helyzet,h a stressz miatt bizony nehezen jön össze,ezt én is tapasztaltam.egy kivizsgálás emellett persze nem árt,már ha oda tudsz koncentrálni..én azt tanácsolnám nem vesztesz vele semmit.
2011. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még nem mennék...24 évesen voltam dokinál, mert volt egy korai vetélésem, és már kb fél éve próbálkoztunk.A doki azt mondta minden oké, 1 év múlva menjünk vissza, ha nem jön össze a baba.Tehát legalább másfél évet kellett várnunk a kivizsgálásig, azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális idő.Mikor azt mondtam férjemnek, hogy a következő hónapban elmegyek(a vizsgálat óta már 1 éve próbálkoztunk)akkor estem teherbe, most 9 hónapos a kisfiam:))

Sok sikert, tényleg pihizz, lazuljatok...én még várnék a vizsgálatokkal, az is stresszel.

Menjetek nyaralni, vagy legalább egy hosszú hétvégére pihenni férjeddel:)

2011. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nődokihoz menj el egy vizsgálatra. De nem úgy, hogy lehet e babád, mert lehet tényleg csak a stressz miatt nem jön még össze. Sokan évekig próbálkoznak mire sikerül, az se jó ha nagyon rástresszeltek a babára.
2011. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem stresszelni, de mire véget ér az egyik gond, már kopogtat a következő... mindig van valami, ami miatt aggódom... nem könnyű... és köznem zavar a sikertelenség is :(
2011. júl. 14. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
már hogy tudna feloldódni ilyen gondok mellett?szinte lehetetlen!menj el dokihoz,lehet segít is és teherbeesel,na akkor fogsz megnyugodni!add meg az esélyt.
2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Én sem várnék tovább, főleg, hogy minél több ideig nem sikerül, annál stresszesebb leszel...

A kivizsgálással nem veszítesz semmit, de ha vársz még, és olyan probléma van, amit csak kezeléssel lehet megoldani, akkor doki nélkül csak az idő megy...

2011. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!