Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy gondom a párkapcsolato...

Van egy gondom a párkapcsolatomban, ami nyomja a bögyömet egy ideje, de mivel nem találkoztunk, és nem tudom mikor fogunk, ez legbelül felőröl. (? )

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy ez lassan testi tünetekben jön ki rajtam,hogy még nem tudtam erről beszélni:szorít a torkom,van hogy nem bírok enni,utána meg mindent felfalnék,fáj a fejem,szerintem a vérnyomásom is felment,gyomoridegem van néha,stb.A végén úgy járok,hogy kinyúlok mire el tudom mondani személyesen,ami vicces lenne:)Hiába próbálom nyugtatni magam,egyre idegesebb vagyok.Mit csináljak?Megírjam levélben?De ez nem ugyanaz,és nem is biztos hogy megnyugszok.Vagy hogy nyugtassam le magam,mert most már nagyon dühös vagyok magamra!
2011. jan. 26. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1 hónapja és még mindig katogsz rajta? Minek? Lépj túl rajta.
2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!