Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy gondom a párkapcsolato...

Van egy gondom a párkapcsolatomban, ami nyomja a bögyömet egy ideje, de mivel nem találkoztunk, és nem tudom mikor fogunk, ez legbelül felőröl. (? )

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy ez lassan testi tünetekben jön ki rajtam,hogy még nem tudtam erről beszélni:szorít a torkom,van hogy nem bírok enni,utána meg mindent felfalnék,fáj a fejem,szerintem a vérnyomásom is felment,gyomoridegem van néha,stb.A végén úgy járok,hogy kinyúlok mire el tudom mondani személyesen,ami vicces lenne:)Hiába próbálom nyugtatni magam,egyre idegesebb vagyok.Mit csináljak?Megírjam levélben?De ez nem ugyanaz,és nem is biztos hogy megnyugszok.Vagy hogy nyugtassam le magam,mert most már nagyon dühös vagyok magamra!
2011. jan. 26. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy írsz egy levelet, jó ötlet, még akkor is, ha nem adod oda neki, vagy felhívod, hogy beszélni akarsz vele, mert már nem bírod tovább. Ez a legegyszerűbb.
2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudtok találkozni akkor ez nem túl ideális kapcsolat, sőt szerintem igy nem is lehet kapcsolatnak nevezni akkor meg felesleges drámázni. Amúgy nem fogsz bele halni a dologba ez egész biztos.
2011. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze,tudom hogy mi lenne a helyes,csak megrémülök mikor észlelem magamon a tüneteket,hogy pl.most is mennyire feszít a fejem.Nem szoktam amúgy idegeskedni,mert csak magamnak ártok,de valamiért nem tudok nyugton maradni.Megpróbálom azt a levelet megírni,és nem elküldeni,hátha jobb lesz!:))
2011. jan. 26. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Mért magadra vagy dühös?
2011. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően két lehetőséged van.


Az egyik az, hogy mással foglalkozol. Persze ha nagyon fontos valami, arról nehéz elfeledkezni, de tudatosíthatod magadban, hogy ha gyomorfekélyt kapsz, azzal nem jutsz közelebb a megoldáshoz. Vannak más dolgok is az életben, ha egy kicsit el tudsz távolodni érzelmileg a pillanatnyi nehézségektől, még jól is érezheted magad. A megbeszélnivalóra meg sort kerítetek, amikor találkoztok.


A másik lehetőség, hogy megpróbálsz valahogy összefutni a pároddal, vagy találni egy megfelelő módot, hogy beszélhess vele. Lehet, hogy van rá egyszerű megoldás, csak most föl vagy dúlva, és azért nem találod.


Tulajdonképpen mindkét megoldás lehet jó, a lényeg az, hogy érdemben tudd kezelni a helyzetet. Ha gyakori, hogy hosszú ideig nem találkoztok, és nincs mód sem a megbeszélésre, sem arra, hogy ne az éppen nem megbeszélhető kérdések töltsék ki az életed, az hosszútávon nagyon nehéz lesz. Elvégre egy párkapcsolatban rendszeresen vannak kisebb-nagyobb gondok, ez ugye vele jár, úgyhogy valamilyen megoldást rendszeresíteni kell.


Sok sikert és kitartást!

2011. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
CSak azért ,mert nem tudok megnyugodni,másért nem:)Én nem követtem el semmit:)
2011. jan. 26. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzek így, pedig mi viszonylag napi szinten látjuk egymást, mivel egy suliba járunk..De a párom nem szeret beszélgetni. Szerintem, ha engem ez kicsit se zavarna, és nem tenném szóvá, semmit se beszélnénk meg szinte. Főleg ha nekem van bajom... Amikor nekem is valami fontosabb dolog nyomja a lelkem, jobb megbeszélni, mert én is kb ilyen tüneteket produkálok... Tudja is ezt jól, és akkor képes arra, h a képembe mondja azt, hogy neki ehhez most nincs kedve, majd máskor... Na akkor még jobban fel tudnék robbanni :) Iszonyatosan szemét dolognak tartom ezt.
2011. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az,ja:)Mondjuk ha én is el tudnám magam foglalni folyamatosan,biztos olyan könnyű lenne,mint neki,mert ő egész nap megy.Nekem meg több az időm gondolkodni.Meg ezt amúgy is abban a pillanatban kellett volna megbeszélni,nem most mikor eltelik ennyi idő.
2011. jan. 26. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már rég történt pláne nem éri meg a gyomorfekélyt.

A férfiak többsége amúgy se nagy duma gép.

2011. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1hónapja volt.Igazából azt érdemelné hogy leüvöltsem a fejét,mert érzéketlen tuskó volt,de én leszek az okosabb,és nem süllyedek le erre a szintre.Mindenki azt kapja vissza úgy is az élettől,amit megérdemel:)
2011. jan. 26. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!