Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy akadályozzam ezt meg?

Hogy akadályozzam ezt meg?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van egy lány aki a barátom és igazából nem is tudom hogy tetszik-e, de ha tetszene az se lenne lényeges mert nem jöhetnénk össze, ezt tudom 100%-ra, de nem is ez a baj, hanem hogy elég jó barátom de mikor beszélünk élőben akkor néha összezavarodok, vagy bunkónak tűnhetek vagy ilyen furcsának pedig nem vagyok az :D. Csak az a baj hogy nem tudom, hogy kedvel-e egyáltalán, mármint biztos kedvel csak lehet hogy én vagyok hülye megint :D. Szóval hogy tudnám azt megakadályozni hogy ne tűnjek furának, és felszabadultan tudjak vele bármiről beszélni mint egy baráttal? 18/f
2011. jan. 25. 19:40
 1/3 haggyámán ***** válasza:
Szerezz be mielőbb egy barátnőt, így ha tetszel is neki, biztos nem fogja felhozni, mert már foglalt vagy, így te is megnyugodhatsz. :)
2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon van időm egy barátnőre mostanság :(
2011. jan. 25. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért vagy olyan nagyon biztos abban, hogy nem jöhettek össze?

Amit leírtál, abból arra gondolnék, hogy igenis beleszerettél, mert olyankor sokszor viselkedik az ember idétlenül, hiába szeretné a legjobb oldalát mutatni. Ha csak simán barátságról lenne szó, akkor nem lenne olyan nagy esemény a vele töltött idő.

Ha pedig szívesen tölti az idejét veled, akkor persze, hogy kedvel. Minek lógna veled, ha nem kedvelne?

Mondanám a szuper tanácsot, hogy ne görcsölj, de ez tudom, hogy nem segít. Talán próbálj meg egy kicsit felkészülni a találkozásokra. Legyen talonban néhány téma, amit fel tudsz vetni, ha zavarban vagy, ami átlendít a holtponton.

2011. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!