Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok közeledni az...

Miért nem tudok közeledni az emberekhez?

Figyelt kérdés
És miért van az hogyha más emberek társaságában vagyok akkor úgyérzem hogy jelentéktelen vagyok?Valahogy úgy érzem nem tudom mit akarok.Mindig mindenki azt mondja hogy legyek önmagam,viszont nem tudom milyen vagyok.Mindig máshogy viselkedem.a népszerűbbektől félek,de amíg nem tudom hogy népszerűek addig nyugodtan elbeszélgetek velük.Úgyérzem akármikor megalázhat bárki.Olyan sokszor szivattak hogy már rettegek az emberektől.Foggalmam sincs mit tegyek nincs erőm már változtatni egyre zárkózottabb vagyok és azzal magyarázom hogy anya is ilyen volt biztos hogy örököltem tőle a zárkózottságot.Viszont belül érzem vezér egyéniság vagyok.Nem tudom mi legyen de ha ez sokáig így lesz akkor szerintem végleg feladom az egészet. Kérlek segítsetek.
2011. jan. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

1 tényleg jelentéktelen vagy. mindenki az, csak egyesek szeretnek mást hinni.

2 nem tudsz önmagad lenni ha senki sem vagy. az emberek nagy része képlékeny, a stílusát legtöbbször csak másolja valakiről

3 ha bizonytalan vagy és félsz másoktól, nem vagy vezéregyéniség. a vezéregyéniségek jellemzően nem kérdőjelezik meg önmagukat, sőt, sokszor makacsak. a jó vezéregyéniség, aki nem olyan, ritka


tanács: keress magadhoz hasonló embereket. csak azért hiszed ezt bajnak mert a környezeted belédnevelte, hogy milyen normálisnak lenni. valószínűleg mások is vannak ezzel így, csak nem mondják ki.

mondhatnám azt is, hogy legyél bunkó másokkal, gyúrjál sokat, vegyél fegyvereket, de az ilyen kerülőutaknak semmi értelme. amíg nem vagy biztos magadban, mert nincs célod és utad, addig nincs is miért küzdened.

2011. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... bár mostmár kissé lazábban veszem a dolgokat az emberekhez való közeledés terén...

Hány éves vagy?

2011. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket.Csak tudjátok mi a fura,hogy mikor a régi barátaimmal vagyok...velük nagy a szám mindig az van amit én akarok.Akkor ez most hogy van?
2011. jan. 23. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


úgy van, hogy ahol feszegette az ember a határokat, ott tudja mit tehet meg. egy idegen ember szájbavághat azért amit egy barát eltűr. sőt, lehet a barát is zájbavágott volna ugyanazért x évvel ezelőtt, amikor idegen volt. nem baj, ha nem vagy másokkal nagyszájú, és nem az van, amit akarsz

2011. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!