Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddig hogy telik a 2011-es éved?

Eddig hogy telik a 2011-es éved?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remekül, csak folyton fáradt vagyok. De ezt leszámítva tényleg jól.
2011. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyesen, ma pl jól, két jól sikerült vizsga. =)
2011. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyagilag lejtő,párkapcsolat nulla de azért jó érzem magam mert sok a haver körülöttem.azért jó a bányabéka segge alatt lenni mert innen csak felfelé lehet.néhány elérhető cél kell és kapaszkodni beléjük.jó évem lesz mert úgy akarom.
2011. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szar
2011. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az újévet egy női nem-el kezdtem majd munkanélküli lettem...elmentem dolgozni hamar onnan meg magamtól mentem mert nagyon gáz volt(sajnos nem a meló).Amióta nem dolgozom többet bulizok és többet költök...Az exemet megutáltam mert egy hp!!!Véletlenül megtaláltam egy voltszerelmem a facebook-on ami szintén álmatlan éjszakákat szül...Most meg csak bizakodom hogy majd csak lessz jobb is(teszek érte hogy jobb legyen csak nem sikerül)...Szóval eddig elég szar volt nekem ez az éveleje!!!No school!No Girl!No job!No problem!

:(

2011. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anyagi helyzetem sosem volt jobb, hihetetlen, csodaszerű szerencsém van általában. A barátomat sikerül megtartani, elmondhatom, hogy boldog kapcsolatban élek. Még suliba járok, a jegyeim egyre inkább javulnak, egyre inkább tudok koncentrálni a tanulásra, ami nagyon jó érzéssel tölt el. (Bár lehet a félévi jegyeim ösztönöznek..) Nagyon fáradt vagyok, de azthiszem ennyi negatív dolog igazán elfér, főleg ha belegondolok, hogy mostanában milyen eredményei vannak fáradozásaimnak. Barátok szempontjából most épp egy hullámvölgy közepén tartok (elég sokmidnenkit elhanyagoltam az utóbbi időben, vagy épp fordítva, voltak veszekedések is), de hatalmas optimizmussal állok hozzá, így remélem nem tart sokáig.

Családi kapcsolataim nem változtak, nem a legjobbak, de elfogadható.

Boldog vagyok, mert végre elkezdhettem két olyan elfoglaltságot is beiktatni mindennapjaimba, amelyeket már rég szerettem volna. Tervben van egy harmadik is. Szerintem a legfontosabb pontokat érintettem. Összegezve, nagyon meg vagyok elégedve az EDDIGI dolgokkal, tartalmas életem van ebben az évben. Persze ez igen gyorsan, nagymértékben változhat is.:)

Egyetlen dolog van, aminek nem örülök, de remélem hamar tudom pótolni a hiányosságot: ebben az évben nem sikerült még kitakarítani a szobámat (időhiány), ami eléggé zavaró.

2011. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egy lány nem takarította ki a szobályát???ebben az évben???

Pff lehet fürdeni a ruhákban a padlón is??? XD

2011. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább fürdök a ruhákban egész évben, mintsem ilyen helyesírásom legyen...
2011. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne terelj!!!XD
2011. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szobakitakarításnak amúgy mi köze a ruhákhoz? Legalábbis én a levetett ruháimat még akkor is a szennyesben tárolom, ha esetleg nem jut időm takarításra. Szóval nálam a kitakarítatlan szoba = összevissza könyvek, papírok, és kosz maximum.. :D /off
2011. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!