Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öszetett irodai munkára...

Öszetett irodai munkára állásinterjúra mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogsival van hirdetve..
2011. jan. 20. 10:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
lehet el sem megyek.. mostmár ezek hallatán.. végülis semmi végzettséget nem írtak szoval kicsit gyanús... De az viszont érdekes hogy kérdezték van e kocsim meghogy mióta vezetek van-e rutinom benne sztetek????
2011. jan. 20. 20:42
 12/21 A kérdező kommentje:
De mondtam h nincs kocsim.. azt mondta nem baj mennyek elbeszélgetésre hát foggalmam sincs de ha megyek max ugy megyek sötét farmer ing nyakkendő és ennyi a zakóm már nem jó rám sajna tehát a kabátom veszem fel vagy az ugy tré? Minden véleményre kiváncsi vagyok! THC!!! ja nem THX!!!!!!!!!!
2011. jan. 20. 20:44
 13/21 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el!!!Ing nyakkendő fontos!!!A lényeg az hogy elegáns komoly embernek tűnjél...Ha meg kocsikázni kell ritka az amikor céges autót adnak...ott már viszont legalább 5 év rutint kérnek...hogy netörd össze...

Amugy tényleg gyanús a hírdetés de egy probát megér!!!Ha meg olyandologra akarnak rábeszélni hogy fektess be lóvét valami termékbe hogy azt eladjad akkor azt érdemes mással is megbeszélned aki már komolyabban benne van ezekben...Az ilyeneknél jön elösször a mézesmadzag hogy milyen gazdagok akik ezekkel foglakoznak ,majd hogy a termék milyen jóáron van pedig nem is meg hogy milyen minőségi a termék és ezzel csak az embereket segítjük...Nem egy ilyen szart halgattam már végig ha ilyenről van szó akkor nemérdemes ilyennel foglalkozni,akik ilyen előadásokat tartanak azok szakképzett hitlerek mert jó a duálójuk és rátudják beszélni az embereket hülyeségre!!!

A lényeg nyugodtan menj el!!!Kérdezz meg mindent hogy mi a konkrét meló?Mit fizetnek nettóban?Bejelentenek e?Szabadság van e?Havonta meddig van kifizetés?Fizetnek e utazási kölcségtérítést? Ha ezeket nemkérdezed meg akkro sok helyen átverhetnek ezzel azzal...Sokan csinálják hogy erőszeretettel nem jelentenek be,nincs szabi,késve érkezik a pénz stb-stb..

A lényeg hogy úgy menj el mint egy komoly ember és legyél minden interjún magabiztos mintha már tuti a tied az állás(max egykettő csalódásod lessz de no para)

Sok sikert!

2011. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem veszítesz, ha elmész.
2011. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

Most nézem csak..THC

XD

Tottal Hidro Canna

Akis füves!!!Hippi!!!

XD

Ne vedd sértésnek csak poénkodok!!!!

2011. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem mentem el:D átnéztem a hirdetést és kiszúrtam egy szót amiért nem mentem el az volt írva hogy KOLLÉGÁKAT keresünk... tehát sztornó..majd valami más
2011. jan. 21. 10:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem akarlak csesztetni de általában mindenhová kollégákat keresnek!!!menj el munkanélkülire mert február végéig sehol semmi meló nincs!!!Sajnos Én is kereső vagyok csak szakmával és még így is nehéz elhelyezkednem....nemtagadom január 1ig voltam szerződében de már 12-kén dolgoztam ahhonan meg magamtól jöttem el mert ...
2011. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
tanfolyamon fogok indulni márciusban addig kapom munkanélkülit aztán végre szerzek szakmát ugy hátha könnyebb lesz meghát a kecskeméti merci gyár állja és majd ő is alkalmaz szoval jo kis lehetőség!!!!
2011. jan. 21. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:
bammeg!!Tibi te vagy az??? XD
2011. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha meg nem akkor sebaj

Amugy szakmával 3xor annyi esélyed van elhelyezkedni mint egy fősulisnak!!!És ha jó szakmát választasz akkro jó is a fizetséged és hogy ha profi leszel a szakmádban az hidd el nekem hogy megtérül majd sokszor!!!!

Üdv!

Azthittem hogy a merci gyárat már rég elindították!!!XD

2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!