Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » írnátok olyan élményeket,...

írnátok olyan élményeket, melyek egy életre szóltak és tanultatok belőle valamit?

Figyelt kérdés
Lehetnek ezek jó és rossz élmények egyaránt..
2011. jan. 8. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A barátok jönnek, mennek..ha maradnak akkor az az igazi. Ha megszakad a kapcsolatotok, ne bánkódj ezek szerint nem volt túl erős a kapcsolatotok ahhoz, hogy barátok lehessetek.Jön majd úgy is egy másik, akivel még jobban meglesztek együtt. Ha megszakad velük a kapcsolatunk, nem szabad emiatt mélyre süllyednünk.


Ha valaki ráakar beszélni valamire, akkor előtte mérlegeljük a dolgok mértékét, ki tudja mi sülhet ki belőle. Fontoljuk át, ha kell akár egy hétig is gondolkozzunk rajta, és pontosan azért, mert lehet, hogy ha belemegyünk akkor a végén megbánjuk és egy életre hegeket szerzünk vele. ( tapasztaltam sajnos )


A másik pedig amit szintén tapasztalnom kellett, az, hogy jobb néha nem tudni dolgokról...elmenni mellette mintha nem is láttuk volna, vagy hallottuk volna.


Ha hibázunk, tanuljunk belőle, de semmiképp se marjuk magunkat miattuk, hiszen minden ember életében hibázik. Próbáljuk meg azokat kijavítani. És nem magunkra venni. Tanulni belőle. És átformálni, hogy jól jöjjenek ki a dolgok!


Önmagunk megismerése , felismerése a legnagyobb a kincs. Ha ennek a birtokában vagyunk, bármire képesek vagyunk..

2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Régebben, másokhoz hasonlítottam magam, és ha valakit szimpatikusnak találtam, én is olyan akartam lenni. Ez nagyon gáz volt. Emellett azt hittem, ha én is úgy viselkedem, mint a többiek, akkor befogadnak. Nagyképű voltam, mindenhol én akartam lenni a legjobb. Azóta teljesen megváltoztam, kialakult a saját személyiségem, sokkal többen kedvelnek, én is jobban kötődöm a barátaimhoz, a hajamat is levágattam. : )
2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!