Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » írnátok olyan élményeket,...

írnátok olyan élményeket, melyek egy életre szóltak és tanultatok belőle valamit?

Figyelt kérdés
Lehetnek ezek jó és rossz élmények egyaránt..
2011. jan. 8. 19:32
1 2
 1/12 böiler ***** válasza:
A lényeg, hogy ne feltétlenül bízz meg mindenkiben. Csak azokban, akik valóban megérdemlik, akiket, ha felhívsz hajnalban, akkor jönnek, és segítenek. És őket nagyon becsüld meg.
2011. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Évekig olyan cicababa voltam, mint akiken most röhögök... Ráadásul nagyon egoista voltam és még ronda is :/ Most pedig ledobtam pár kilót, levágattam a hajam és észhez tértem:) Másfél éve szerelmes vagyok, ha ennek vége lesz, ebből lesz nagy trauma:'(

13L

2011. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barát elvesztése mert egy hülye s*gg voltam, most meg tök egyedül vagyok:( -->vigyázz a barátaidra mert ha többé nincsenek, na AZ szívás. 13l
2011. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhetnek még élmények
2011. jan. 9. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem kinyírt egy olyan pasi, akit a neten ismertem meg. Mit tanultam belőle? Senkivel nem találkozok soha többé netről.
2011. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hónapokig halogattam a szakítást, mert nem mertem magamnak sem beismerni, hogy nem szeretem már a másikat, pedig valahol tudtam... vagyis éreztem. Ha legközelebb ilyen lesz, rögtön lépni fogok - saját magammal és a másikkal szemben is becsületesebb.
2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szüleim válása 10 éves koromban.

Amit pedig megtanultam belőle:

- az én szüleim nem követendő példák (már ami a párkapcsolatokat illeti)

- a csonka család nem család


Kiközösítés a suliban. Ezt tanultam belőle:

- sohase akarj másoknak megfelelni!


Közeli rokon halála.

Amit tanultam belőle:

- az élet rövid és véges, egyszer mindenki a föld alatt végzi szóval ki kell használni


Első "szerelem". Tanulság:

- talán én is kellek valakinek


22/F

2011. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Idén ki voltam bukva mert már nehezen viselem h 4 éve ki vagyok közösítve az osztályban meg sztem a tanárok sem csípnek mert ők mindig ritka kivétellel az osztály pártján állnak mert a többség és közbe meg nemtudnak semmit ja barátom se van csak egy lánnyal tartom a kapcs.-ot msn-en meg pasim sem volt még otthon sem volt mindig minden rendben!Ezért nem tudtam tanulni iszonyat lerontottam pedig jó tanuló voltam most félévkor 3.53 leszek ki fognak bukni mert még jobbra számítanak és lógtam többször is ráadásul lebuktam az utoló 3-at a 7-ből ofő felhívta anyát ugyhogy anyával való kapcs.-om is megromlott mert nem voltam őszinte és mivel 10.-es vok sztem ha nem változtatok és behozzák ráadásul a keményebb felvételi rendszert lehet h most baxtam el az életem mert majd lehet h így lőttek a továbbtanulásnak bár muszáj lenne mert egy lánynak nem sok jó lehetősége van M.O.-n jól fizető szakmára.Itthon is minden rossz és még rosszabb lesz a félévi miatt. Még a 2.-félévet is rosszjeggyel kezdem.Nemtom mi lesz csak kimászom ebből a gödörből mert ha nem még a szüleimmel való jó kapcsolatom is megromlik majd.De senki támaszom nincs egyedül kell! TANULSÁG:Mindig próbálj meg higgadt fejjel gondolkodni,küzdeni,akkor is ha rosszak a dolgok mert különben még nagyobb sz@rba kevered magad!
2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17/F

Én elvesztettem a legjobb barátomat (az ellenkező nemből), mert félreértettünk valamit. Hiába próbáltam meggyőzni, hogy csak ennyi volt és nem akartam semmi bántót mondani. Ellenem fordult és azóta ellenségek vagyunk.

Két héttel később felvágtam az ereimet (amit sose csináltam) és elkezdtem kábítószerezni (amit persze be is fejeztem 2 nappal ezután).

Ekkor meglátott, félrehívott, és mondta, hogy kibékülhetünk. Azt is mondta, hogy a barátok jönnek-mennek, egyért nem kéne feladni az egész életet.

A kibékülés óta (1 éve) nem is beszéltem vele többet, pedig nagyon fáj...


Ennek a történetnek több tanulsága is van:

-A barátok a legfontosabbak az életben. Ha nem képesek megérteni egymást, akkor nem barátok.

-Akkor jövünk rá, hogy valaki igazán fontos, ha már elvesztettük, ezért figyeljünk rá minden közeli kapcsolatra.

-Más nembeli féllel óvatosan barátkozz, mert szerelem lesz a vége, és akkor hülye dolgokat fogsz elkövetni

-Magadba ne tegyél kárt, mert az azért csináltad, mert más volt olyan aljas, hogy biztos pont ez volt a célja, hogy megszabaduljon tőled.


Üdv.

2011. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
@21:45: Hadd vígasztaljalak meg: Magyarorszgáon diplomával sincs esélyed jól fizető állásra.
2011. jan. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!