Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összevesztem két barátnőmmel...

Összevesztem két barátnőmmel is a nagy hülye szám miatt. Mit tehetnék? :, (

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszú történet röviden


1 barátnőm (legyen A) nagy társaságba kibeszélte 1 másik barátnőmet (legyen B). B rákérdezett erre, én meg elmondtam mit mondott neki A. A ezt megtudta, és B-vel megbeszélték, de most mindketten utálnak:


- A azért, mert elmondtam B-nek amiket kibeszélt róla

- B meg azért, mert hogy hagytam hagy mondja A a dolgokat, és nem mondtam el hogy ez nem is így van...


Totál ki vagyok bukva...


mit tehetnék? :(


2010. dec. 21. 21:15
 1/4 szamóca. ***** válasza:

kérj bocsánatot mindkettőjüktől. állj eléjük, és mondd el hogy sajnálod és igazuk van...

általában értékelik az emberek ha mersz bocsánatot kérni.

2010. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az már megvolt... pont összefutottam velük a városban amikor karácsonyi ajándékot kerestem anyáéknak, és mondtam nekik hogy sajnálom és nem akartam bajt okozni, de csak megvonták a vállukat és azt mondták hogy "mégis sikerült" aztán elmentek...
2010. dec. 22. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ugy segitenék.de az ilyen kis (bocs) csicskák nem ép eszü embernek valok.keress igaz barátokat,ami neked is jobb,és (ez igazábol B hibája,mert te szivességet tettél neki,A nak meg alapbol nem kellett vna kibeszélni B.t) az igaz barátok akkor is megbocsáltanak ha nagy dolgot hibázol:)
2010. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez jól esett, de nehezen barátkozós típus vagyok és nehezen "nyílik meg" és szinte csak velük sikerült mert már nagyon régóta ismerjük egymást... eddig alig veszekedtünk, sőt, szinte soha... és most nagyon rosszul esik hogy egyszer csinálok valami rosszat máris ez van :( :S
2010. dec. 23. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!