Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár nap alatt hogyan tegyem...

Pár nap alatt hogyan tegyem fitté magam? Hogyan bírkózhatok meg a stresszel?

Figyelt kérdés
holnapután felvételizek középiskolába,mostanában elég fáradékony vagyok.mit tegyek h jobb legyen addigra?már most izgulok,hogy vajon tudom-e majd a feladatlapot.:S kiirtam egy papírra,hogy "sikerülni fog,mert okos vagyok.Fel fognak venni az iskolába!"így próbálom növelni az önbizalmamat.sokat gyakoroltam,világ életemben 4-5 voltam matekból és magyarból is.jó néha becsúszott egy 2-3 de egyébként jó tanuló vagyok.kérlek vegyetek komolyan!minden ötletre szükségem van:)
2009. jan. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Először is próbálj megnyugodni! Nagyon jól teszed, hogy erősíted az önbizalmad, mondogasd magadnak, hogy sikerülni fog, az hogy leírtad, még hatásosabb (csak fontos, hogy hidd is el, amit mondogatsz magadnak). Valószínűleg nagyon sokat tanultál mostanában, és ezért kimerültél. Ha eddig nem tetted volna meg, akkor szedjél valamilyen multivitamint. Én a te korodban Supradyn multivitaminját szedtem. Egyél banánt, csokit, szölöcukrot, ezek segítenek. Lazíts egy kicsit, hallgass zenét, legyél levegőn, kicsit csináld, amit szeretsz. A többi már csak azon múlik, hogy nyugodt legyél, próbálj összeszedett maradni. A tudás már minden bizonnyal ott van a fejedben! Biztosm hogy nem lesz gond, ha ilyen jó jegyeid voltak! Ha ideges vagy, az hidd el, hogy nem használ. Kéz és lábtörést! Szurkolok neked!
2009. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:-))))))
2009. jan. 22. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
menny fél évre egy katonatáborba, és egyél bifidusz eszenziszt.
2009. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!