Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jók a megérzéseid? Volt már...

Jók a megérzéseid? Volt már olyan, hogy előre megéreztél valamit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Anyukám halálát. :'(

Egy egyszerű fülfájásnak indult, és a megérzésem után 3 héttel meghalt :'(

2010. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh :( Sajnálom :(
2010. dec. 18. 16:39
 3/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
hát...én az a tipikus fajta vagyok aki mindig mindent megérez de senki se hisz neki és utána mindíg mondom hogy "én megmondtam" . a megérzéseim 99% ba bejönnek..:D
2010. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó velem is igy van:S:D
2010. dec. 19. 00:21
 5/9 Orsós Charmander ***** válasza:
szánalmas ez a bejelentgetés :D
2010. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem nem a megézéseim válnak valóra, hanem amit kérek pl.: "Áhh de bírnnám ha xy-lont belöknék az ajtón :D:D " ... eltelik 2 perc, jé a másik oszály belökte az ajtó. Aztáán mondom, hogy de jó lene ha ma havazna, kijövünk tesiről és dől a hó...
2010. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz dolgokról van szó mindig bejönnek a megérzéseim.
2010. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább az álmaim szoktak bejönni, mikor már ébren találkozok az álombeli eseménysor elejével már mondom magamban h most pedig ez fog történni, aztán az, aztán amaz. :D

Meg gyakran 1-2 mondattal előrébb már tudom mit fog mondani az illető.

2010. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a Halálokat megérzem, nem elötte, hanem abban a pillanatban. Már háromszor előfordult, családtagokkal. Nem voltam otthon, és az illető kórházba volt, hajnalba hívták a szüleim, hogy meghalt. Én meg reggel amikor haza jövök, csak annyit mondok, hogy Tudom. Hajnalba Éreztem leírhatatlan érzés, de mintha a mellkasodból kiszállna egy kis darab és csak annyit fogsz fel, hogy "meghalt".

Aztán X-Factorban nagyon otthon vagyok, 2x volt, hogy nem találtam el a 2 párbajozó nevét és a kiesőt. Az egész alatt 2x..

Meg nagyobb bejelentéseket is valahogy érzem előtte kb 1-fél nappal.. Nézem a tv-t és Szerintem lehet terhes XY. Délután átjönnek "akkor most üljetek le, babát várunk" Én meg így de tudtaaaam. :D

Nagyon sok apró megérzős élményem van. Meg tudom mikor mit ne csináljak. Pl.: 1ik reggel áá inkább nem a 4-essel megyek hanem a 6-ossal (villamos) És bnőm jön be akivel szoktam Úúúúristen Láttam ahogy Elütött egy nőt a kukásutó ÉS láttam és húúú stb. Nekem akkor ott kellett volna lennem bnőmmel. Sok ilyen volt már. Az erős negatív behtásokat megérzem. De nem tudom, hogy tényleg az lesz, de inkább hallgatok rá és nem megyek arra.. És általában mindig hálás dolog, mert valami szörnyűségből maradok ki.

2010. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!