Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettegek hogy felnövök. Vélemény?

Rettegek hogy felnövök. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nem soká 16 leszek és olyan gyorsan telik az idő olyan jo volt mikor még ovis ált iskolás voltam ... olyan boldog voltam mindig...

Most szakközepes vagyok itt is vannak barátok stb... de ez nem ugyan olyan már

és főleg attól félek hogy elvesztem a szüleim majd idővel de én nem akarom nagyon szeretem őket


15/f


2010. dec. 12. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

˝Múlnak a gyermekévek,nincs visszaút..Új mesék nem várnak reánk.˝

Az idő múlik,telnek az évek és felnövünk..ez az élet rendje.

Az igaz,hogy néhány év múlva dolgoznod kell majd,lesz családod és felelősséget kell majd vállalnod néhány dolog miatt,de neked soha nem kell felnőnöd.Ezalatt nem azt értem,hogy ne nősülj meg és éld a felnőtt életet,hanem hogy az életet próbáld meg gyermek fejjel felfogni...Remélem segítettem!

2011. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idős vagyok mint te, és én is félek. Nagyon jó volt a gyerekkorom. Főleg a családom miatt, mert mindent megadtak és szerettek (és ez így van a mai napig is). Úgy érzem, most még annál is jobb, mint eddig volt. Imádom a gimit, az új osztályom is nagyon jó. Minden rendben van a tanárokkal, és jók a jegyeim. :) Ennek ellenére mégis félek. Talán az ismeretlentől, mert nem tudom, hogy mi vár rám. Vannak céljaim, álmaim. Ha azokat elérem, akkor tudom, hogy boldog leszek. Talán azért félek, hogy nem úgy alakul majd az életem, ahogy tervezem. Hogy folyamatosan nő a felelősség, és nem lesz erőm megvalósítani az álmaimat. De bízom benne, hogy sikerül. =)


A szüleim elvesztésétől én is rettegek. De ez az élettel jár. Ki kell mutatni, hogy mennyire szeretjük őket, mert nem tudjuk, hogy meddig lehetnek még velünk...


15/L

2011. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!