Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rettegek ettől az...

Miért rettegek ettől az órától? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Általánosba járok (most megyek 5.-be) és a mi sulinkba negyedikben volt számtech. Egyszer nem hoztam el

a számtech füzetemet az órára és akkor az egész osztály előtt leszíd a tanár és nekem ez olyan szörnyű és megalázó. Amikor számtechem van akkor előtte a hasam görcsöl és elkezdek izzadni és szédülök az arcom kifehéredik. Már volt olyan is amikor felelem kellett számtechből és elájultam . Borzalmas és gyomor facsaró érzés egyben. Mi ennek a "jelenségnek" a neve?


2011. aug. 2. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A jelenség neve nem tudom mi(mármint hivatalosan nem tudom mi),én kémiából éreztem ugyanezt egy tanárnál,meg később egyetemen leíró nyelvtanból...senkinek nem kívánom...
2011. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem viszed el a füzeted? Akkor nem szídna le a tanár mindenki előtt.

Amugy nekem is ez volt de nem ettől csak nekünk simán hülye volt a tanár és mindenkivel ordított.


17/L

2011. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivan? Nem nem félek a feleléstől és arra a felelésre tanultam is !!!
2011. aug. 2. 22:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért mert az öcsém na igen az öcsém 6 éves és eldugta . Ja és utálom ezt az érzést!!
2011. aug. 2. 22:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Jahj bocsi.. 17/L vagyok. Rosszul értettem a kérdést. Így akkor ne vedd magadra és kész. Ha nem ír be meg stb akkor nagyobb bajod nem lehet.
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem hangosbemondóban szidtak le idén az évzárón (alaptalanul):D Ez a tantárgy meg amúgy sem fontos, gondolom a Word-öt tudod kezelni meg esetleg a PowerPoint-ot is. Másra nagyon nincs szükséged. A lényeg, hogy ne görcsölj, mert felesleges.

13/L

2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamóca.. ***** válasza:

ez pánik...

attól függetlenül, hogy két perce könnyesre röhögtem magam az első válaszon, ez nem vicces dolog:D

rakd magadban tisztába a dolgot, ha nem megy kérhetsz segítséget, sulipszichológus, ilyesmi.

2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Black Demoon:


Ez a feledékenység... már írtad, hogy 17/L vagy és tudunk olvasni. ,)

2011. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a második 17/L-lel csak jelezni akarta, hogy ő ugyanaz a válaszoló, mint az előbb a 17/L. Arról viszont tényleg megfeledkezett, hogy látjuk, hogy a neve Black Demoon :).
2011. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fuuton ***** válasza:

Szerintem sz@rd le, az életben ettől sokkal durvább dolgok is lesznek.

Nehogy már a hülye tanártól rosszul legyél.

Egy füzet miatt leszidni a gyereket... hülye ez a tanár, ne foglalkozz vele.

2011. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!