Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nézek így ki nem kellek...

Miért nézek így ki nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Egy 16éves srác vagyok és már régóta nem volt barátnőm pedig már nagyon szeretnék egyet de nem jön össze mert szerintem túl ronda vagyok.Mindennap ott van a fejemben hogy egy ilyen rondaságnak sosem lesz barátnője.Nem tudom mit csináljak már az öngyilkosságra is gondoltam.Segítsetek!
2010. nov. 23. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék táncolni is de már kezd elmenni a kedvem ilyen fejjel csak biztosan kiröhögne mindenki.
2010. nov. 23. 18:55
 2/8 anonim válasza:
piáljál
2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad így elkeseredni!!! Találni fogsz magadnak párt!

Első lépésnek ajánlom: azon dolgozzál, hogy elfogadd magad, és megtaláld magadban az értékeket, amit mások is észre fognak venni. Ne a "csúnyaságra" gondolj!, hanem a többi jóra, ami benned van. Hogy okos vagy, hogy van humorod, hogy kedves vagy, hogy nagyon tudsz szeretni, hogy kiemelkedően sportolsz, szerelsz, vagy bármit csinálsz. Ezek csak példák, nem kell, hogy mindegyiket csináld, és mindben jó legyél! Csak találd meg magadban az értéket. Ha ez sikerül, akkor más lesz a "kiállásod", a kisugárzásod. És senki nem a te "csúnyaságodra" fog koncentrálni. Hidd el, hogy a belső értékek sokkal fontosabbak a külső értékektől. Ha ezt elfogadod, már egy hatalmas lépést tettél, hogy ismerkedni tudj.

Én 41 éves vagyok, "kicsi mellekkel". Bele is betegedhetnék, de nincs értelme. Elfogadtam magam, és tudom azt, hogy aki velem kapcsolatban van, és szeret, azt ez nem érdekli, csak a belsőm. A belső tulajdonságaimra azért büszke vagyok! Remélem, hogy átmegy neked, amit ki akartam fejezni és tudtam neked segíteni, hogy elindulj! Szurkolok neked!

2010. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de következő lépést már nem is írtam, mert az már jön magától. Legyél magabiztos! Törekedjél ezt elérni! Nem az "arc" a lényeg! Ha szétnézel a környezetedben, azért biztos, hogy vannak olyanok, akik még tőled is csúnyábbak. Egyébként a csúnyaság is viszonylagos. Van, akinek a kövér ember is csúnya. És mégis talál magának társat. A barátnőm is kövér, de az arca kifejezetten szép! És én az arcára koncentrálok, nem a testére. A te esetedben ez pont fordítva lehet, de értsd ki belőle, amit mondani akartam!
2010. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért, mi a baj? Mitől ilyen alacsony az önértékelésed?

Szerintem egy férfi esetében más a "szépség" és az ezzel kapcsolatban elvárható fogalomkör, mint egy nőnél.

Elmesélem a saját példámat. 170cm "magas" vagyok elég erős alkat, ráadásul könnyen fel is jönnek a kilók. Szőrös (de nem kicsit) végig a hátamon, vállamon, hasamon, mellkasomon. Rövidlátó vagyok. Férfikopaszodik a fejem.

Gondolj csak bele, micsoda fsza kis "szánalomkoktél": köpcös, kopaszodó, szemüveges, szőrös. Ha Danny de Vito lenne a nagy példaképem, még örülhetnék is.

De én mit csináltam ehelyett?

Kopaszodás: nullásgép, legyek tarkopasz

Rövidlátás: kontaktlencs

Hízásra hajlam: sport, futás, fogyókúra

Szőrősség: kozmetikai szőrtelenítés.


Tehát egyedül a 170cm-s testmagasságom maradt meg, amit régen kompenzáltam vastag talpú cipővel, de ma már nem divat.

Viszont egy aránylag sportos, golyókopasz, a réginél sokkal vagányabb fickó vagyok, akinek ettől nagyobb is az önbizalma.

Én neked is azt tudom ajánlani, hogy amivel nem vagy elégedett, azon próbálj meg változtatni. Új hajviselet, ha túlsúly van, add le (futás, vitaminok, paleo étrend), ha szemüveges vagy és ciinek érzed, kontaktlencse, öltözz másképp, mint eddig, légy harmonikus kisugárzású és nem lesz gond a csajokkal. Csak egy a lényeg: ne görcsölj. Viselkedj úgy, mint aki természetesnek tatja és elfogadja, hogy vannak periódusok, amikor egyedül van az ember.

Ha ezeket "betartod" hamarabb lesz csajod, mint gondolnád.

2010. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem az is hülyén néz ki ha rövid a hajam és az is ha hosszú :( Sehogy se nézek ki jól :(
2010. nov. 25. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán ha töltenél fel képet tudnának segíteni a frizurában és minden másban:)
2010. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
akkor rasztázd be, fonasd be csinálj punkot, légy kopasz xD
2010. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!