Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám jobban beosztani...

Hogyan tudnám jobban beosztani az időm és rávenni magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

1 éve még szépen betudtam osztani mikor meddig milyen feladatot kell megcsinálnom. Persze akkor is voltak csúszások, de már ez teljesen túlnőtt felettem.

Hogyan tudnám beosztani úgy az időm, hogy minden feladatot eltudjak végezni? Mert az idő mennyiséggel nem is lenne nagy gond, de egyszerűen nem tudom mit csinálok, azon kapom magam, hogy ma sem lett kész egy-egy beszámoló, házi, heteket csúszok vele, amit egy délelőtt meg lehetne csinálni szétoszlik napokra és nem csináltam semmi olyat ami kedvemre tenne, meg hasznosat sem, hogy azt mondjam, hogy na legalább ezt megcsináltam. :S

Tudnátok tanácsot adni, vagy biztatást? :$

Ha régen képes voltam a szorgalomra most is annak kell lennem, csak erő kellene hozzá.


2010. nov. 21. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Időbeosztáshoz a pomodoro technikát ajánlanám:

[link]

2010. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Kipróbáltam, tényleg jó, csak még az akaraterőmön kell fejleszteni.
2010. nov. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!