Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már lassan 2 hónapja rendszere...

Már lassan 2 hónapja rendszeresen álmodok egy sráccal, de a valóságban még csak nem is láttam. Ez egy nagy hülyeség? És mekkora az esély rá hogy létezik?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy álmomban mindig szerelmes voltam belé, és olyan érzés mintha mostmár tényleg szeretném...
2009. jan. 10. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
látom, nem túl sokan válaszoltak, gondolom erre nem is tudtak nagyon mit mondani... :) hát akkor megpróbálok én segíteni, remélem tudok is. szóval, ha még életedben nem is láttad azt a pasit, az így egy picit fura. bár én is álmodtam sokszor egy nem létező személyről, de hogy 2 hónapon át, azt nem mondhatom el. szerintem nem is létezik ez a személy, bár ez csak az én véleményem. biztos vannak olyan emberek is, akik azt gondolják, a tudatalattid így próbálja felhívni a figyelmedet egy emberre, akit szerethetnél. :) a te döntésed, hogy mit gondolsz, de az én véleményem ez: maradj a biztosnál. ne szeress egy olyan embert, aki csak az álmodban létezik. normális dolog, ha álmodsz róla, de szeress egy olyan embert, aki kézzel fogható és ott van melletted. remélem segíthettem :)
2009. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért álmodsz egy ismeretlen férfival mert már nagyon vágy valakire aki nagyon szeret vagyis a szerelemre! Aki az álmodban megjelenik, olyas valaki lehet akire mindig is vágytál! Eloforudulhat hogy létezik ezt nem lehet tudni! Szerintem ismerkedned kéne, pasizni, ha lenne valakid lehet elmulnának az álmaid!Ki tudja még az álom béli herceggel is megismerkednél!
2009. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az előttem szóló 2 ember mát mindent leírt, amire gondoltam :)
2009. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
lehet most hülyeséget írok, de én egy faluban nőttem fel, ahol az örgek nagyon sok dolgot tudni véltek az álmokról. Nem holmi álmoskönyvekről beszélek, hanem anyáról lányára öröklődő megállapításokról. Én is álmodtam egyszer valakivel bár én az arcát nem láttam. Az álmok furcsa dolgok. Valamiért álmodsz vele. Keresd magadban a választ, de nem legyél szerelmes egy álomképbe. Én majdnem biztos vagyok abban, hogy az álmod jelent valamit, ami valami egészen konkrét. Ezt majd később fogod meglátni. Azt ne felejtsd el, ha értelmzni akarod az álmod, csak átvitt értelemben tedd. Az álmod nem feltétlenül jelenti azt, hogy találkozol majd valakivel, akibe szerelmes leszel. Jelentheti azt, hogy magányos vagy, és a tudatalattid kreált neked valakit, akivel kedvedre szerethetsz álmodban.
2009. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Biztosan létezik. Az agyad nem tud összerakni arcokat. Valahol biztosan láttad már. Lehet, hogy csak szembe jött veled az utcán és te nem ia figyeltél fel rá, de az biztos, hogy ha csak egy pillanatra is, de találkoztál már vele._
2013. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!