Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel vigasztalod Magad, ha...

Mivel vigasztalod Magad, ha úgy érzed reménytelen?

Figyelt kérdés

Elég kis "nebántsvirág" vagyok, nem igazán "merek" megszólalni (idegenek v sok ember előtt), egyetemista vagyok, de már 1,5 éve végeznem kellett volna és nem megy.


Csak az mozog a fejembe, h ezzel a diplomával soha nem fogok állást kapni, meg minek jelentkeztem nyelvszakra, ha a kommunikációs készségem a 0hoz közelít... de gimiben és előtte is csak a nyelvtanulásban voltam sikeres...


a korábbi barátaim már vagy dolgoznak, v újból suliba járnak, így nincs idejük, bár amennyit keresnek, lehet csak nem akarnak látni...


a szerelmi életem... nos vmi gagyi internetes játékon belül (játékosok üzizhetnek egymásnak) megismertem egy srácot; aki kb hasonló helyzetben van velem, neki minimálbér, de ő is a szüleivel él; csak neki legalább van saját szobája...


szakmunkás egész aranyos, de... a régi barátaim olvasottak voltak, sok mindenről tudtunk beszélgetni, ill. lehetett őket hallgatni...


rosszul ragozok, elfelejtem mit akartam mondani, néha felcserélek szavakat, és értetlenkedek, mért nem értelmes amit mondtam... de...


szóval jó lenne, ha ő is sokat fecsegne és amiről fecseg, ahhoz én is tudnék hozzáfűzni, meg amikor nekem van szájmenésem, akkor ő is figyelhetne...


sokszor a mondatom egyik szaváról eszébe jut vmi és be se fejezhetem a mondatot v a gondolatmenetet...


úgy érzem, bennem van a hiba, hisz a barátaim nem akarnak velem találkozni, ő meg ... szóval nem tom, neki voltak-e barátai; de most kb annyi van neki is mint nekem... vagyis csak azért van velem, mert így mondhatja a munkatársainak, h van barátnője, plusz hát így van szex is.


én is élvezem a szexet, de mindketten egy társra vágyunk és mindketten tudjuk, h ez a mi esetünkben nem egymást jelenti... de ő is kb olyan kis magábagubódzott mint én...


nekem még saját szobám sincs, megőrülök húgomtól, és mivel esélyem sincs elköltözni, így néha teljesen magam alatt vok... egy-egy új játék ideig óráig felvillanyoz, de ezen a srácon kívül eddig mindig véget ért vhol ott, h mit tanulok... mármint ha vkivel sikerül kontaktust létesíteni... de sokszor csak a játékról van szó v még arról sem, megunom a játékot elkezdek egy másikat és közben arra gondolok, h ezzel próbálom kompenzálni a félrecsúszott életem (egy-két játékban egész sikeres vagyok)


már egy éve nem is keresem a barátaim, azaz most nyáron összehoztam egy talit, mert nagyon hiányoztak, de nem mertem nekik olyat írni, h velem, hanem h mi lenne, ha 4-en 5-en... és annyira elkeserít, h senki nem keres; h nem lesz munkám; h az egyetemet se fejezem be; és h ez a srác is el fog hagyni, pedig legalább amíg nála vagyok nem hallgatom folyton azt, ami itthon megy...


Szóval nem karriertanácsokat kérek, csak nem tom... vmi vigasztalót... megint magam alatt vagyok.


2010. nov. 10. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én igazából, csak leülök és nézek magam elé így: -.-

Ez az... oltogass még... ez még kellett ide. Kb.

2010. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csoki.
2010. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 tábla csoki nekem mindig segít pár órára :D

egyébként velem se beszélnek gimis osztálytársak , egyetemen meg nincs úgyhogy valamilyen szinten átérzem a helyzeted , de erre még nem sikerült permanens megoldást találnom :( úgyhogy kíváncsi leszek majd a többi válaszra

2010. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csoki egy idő után csömört okoz... kb 5. tábla ^__^ de mogyorókrémmel nekem is szokott segíteni, köszi megyek és eszem is ^__^,
2010. nov. 10. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatok valami vicces zenét. Most legtöbbször a Hatóságilag Tilostól a Szerelmes Punk Dalát. Nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak rajta. :)

Vagy csak fekszek az ágyon, dobálom magam, sírok és úgy érzem, megőrülök. De aztán egy idő után elalszok, és boldog(abban) kelek fel. :D

2010. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
és én még azt hittem, hogy az én életem szar. Hallelúja! Megyek bulizni! :)
2010. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fel a fejjel, semmi remény.
2010. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ha szar a kedvem ezt megnézem és örökké nevetek rajta XD


http://www.youtube.com/watch?v=0-eQvDPyFmU


Lehet ez tükrözi az értelmi színvonalam de nemérdekel :D Már vagy 100x láttam de rohadt jó :D


17_f

2010. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
uh utolsó válaszoló ez a videó nagyon üt , már fél órája röhögök rajta xD
2010. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ugye h egyből vidám leszel :D
2010. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!