Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a reménytele...

Mi a véleményetek a reménytelen szerelemről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a sors fintora. Sőt... a sors tipikus fintora. Velem folyton ez van. Aki nekem tetszik, annak én nem vagy már van valakije, akinek meg én tetszem, az meg nekem nem. Rengeteg ember van így, ezenkívül ezer akadállyal, ami a reménytelen szerelem kategóriája.

De... más szempontból meg egész drámai (:

2010. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy szar

tapasztalatból mondom

2010. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Keserédes.

Azért, mert egy plátói szerelem tökéletes. Sosem fogsz benne csalódni, mindig megmarad, mindig gyorsabban dobog a szíved, amikor meglátod Őt.

Viszont pontosan azért rossz, mert tudod, hogy nem kaphatod meg. És ettől szenvedsz, de szép verseket, novellákat, regényeket írsz miatta, szépeket rajzolsz... és Ő nem is sejt semmit.

Számomra a reménytelen szerelem tökéletes; rengeteg múzsám van, és mindet imádom. :) Ők segítenek át a holtpontokon...

2010. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen voltam szerelmes 3 évig! Jó érzés szerelmes lenni,de nagyon fájó ha nem viszonozzák a szerelmedet!
2010. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb érzések egyike. Rossz érzés, amikor látod hogy ő másba szerelmes, vagy utál. Ha különösen szerencsétlen vagy, akkor ő a "barátod" és neked mondja el a legújabb szerelmi történeteit. Te pedig mosolyogva hallgatod és jópofát vágsz hozzá, belül pedig marnak, széttépnek a könnyek. Szerintem nincs olyan ember, akivel nem fordult volna már elő. Nekem sajnos idáig csak ilyenek voltak :( Ez az érzés egyszerűen felőröl. Vele kelsz, vele fekszel, elmész az utcán és eszedbe jut valami, amit együtt tettetek. Egyszerűen mindenhol ott van. Lehetetlen elfelejteni. Hiába szakítod meg vele a kapcsolatot, hiányzik, ergo csak rá gondolsz és az égnek sem sikerül elfelejteni :( Hát igazságos ez ? Nem mi választjuk, hogy kibe szeretünk bele...


Tervezem hogy elmegyek Las Vegasba és nyerek egy rakat pénzt :) ( tudod, aki szerencsétlen a szerelemben, az szerencsés a kártyában)

2010. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Butaság egy álomképet üldözől.
2010. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy ha nem lenne, meg is halnék. Szükségem van erre az érzésre, nélküle üresnek érzem magam, és az egész világot. Ha szerelmes vagyok, az azt jelenti, képes vagyok érezni. Mindegy, hogy fájdalmat, irigységet, vagy boldogságot, érzek valamit, és ez biztonságot ad. Azt jelenti: még vagyok valaki.
2010. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Olyan, mint kívülről nyalogatni a lekvárosüveget.
2010. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 és 7 válaszadó: teljes mértékben egyet értek veletek:)
2010. jan. 26. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
legrohadtabb dolog ezen a világon:'(
2010. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!