Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hetvegen a teszko wc-be...

Hetvegen a teszko wc-be elkovetett cselekedetem miatt rosszul erzem magam. Mit gondoltok az alabbirol?

Figyelt kérdés
Hetvegen bementem a teszkoba a wc-be. Bent ult egy ficko a rotyin a zart ajto mogott. Elvegeztem a dolgom, megmostam a kezem es gonoszsagbol a szappanos palackot behajitottam felulrol a bent ulo emberhez majd kisurrantam. Kintrol hallgattam,hogy jajjgat meg anyazik. De olyan jo erzes volt akkor gonoszkodni kicsit. Kesobb ujragondolva mar nem volt olyan vicces (hazudok,meg most is rohogok rajta xD). Honnan jonnek ezek a gondolataim vagy kesztetesek,hogy megcsinaljam? Masnak is vannak hasonlo gondolatai? En sem orulnek ha vlaki velem csinalna ilyesmit.

#fejebe #toltam a #szappanos palackot
tegnap 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves vagy. Ha 7-8 akkor majd kinövöd, de amúgy ultragáz és iszonyatosan gyáva dolog a tetted után menekülőre fogni.


Nem az a férfi aki adja a pofont, hanem aki állja.

tegnap 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 felett vagyok már
tegnap 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem értelek, mire volt ez jó.

Én csak azt tudom mondani, hogy hagyd abba az ilyen gyerekes, buta viselkedést, keress valami új hobbit, csajozz, stb.

30 felett már el kell juss oda, hogy nincs szükség az ilyen sallangokra, butaságokra.

1. voltam.

tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémák, saját rossz életed elől való menekülési forma, megkeseredettség.
tegnap 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kovetkeztetest mibol vontad le?
tegnap 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom abból, hogy épeszű felnőtt ember nem ilyesmiben leli az örömét. Mi lesz a következő, bedobsz egy tojást a szomszéd nyitott ablakán és majd azon is röhögsz? Jézusom, inkább keress magadnak valami nőt.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LOOOL!!!!

Mi a kollégával csináltuk meg ezt egy vödör vízzel.

Csak ráb..tunk, mert kivágta az ajtót és a telibe szaros wc kefét közénkz vágta... :D

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!