Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szerencsétlenség vagyokm...

Egy szerencsétlenség vagyokm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak amikor 2 éves voltam. És sokszor mondja anyum hogy szerencsétlen vagyok mint apám volt. (Apám akkoriban alkoholista volt és szerencsétlen) Elesek szinte a levegőben. Papám múltkor vett nekem egy lakatot, amit nem tudtam be zárni, meg a kulcs csomóról le venni 1db kulcsot. Mondta hogy illene tudnom, szerencsétlen vagyok stb... Nagyon unom már. Máskor meg vesz nekem ruhákat, jó cipőket, de ha nem megy valami amit ő tud, én meg nem, akkor szerencsétlen vagyok, szedjem össze magam (többször is próbáltam de mind hiába). Anyám is ezt csinálja folyton. Egész nap ez megy. Az életbe eddig úgy érzem semmit nem sikerült elérnem, nincs célom, suliba gyakorlaton forrasztás van, az se megy. A tanár már sokszor oda jött hogy nem így kell, nem úgy kell, stb... Le fogadom hármasnál nem lesz jobb, és ha így fog történni, akkor nagyon dühös leszek.

#semmirekellő #szerencsétlenember
tegnap 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ezek alapján első körben a mérgező családtagjaidtól kellene megszabadulnod. Ha még tanulsz, akkor gondolom nem vagy felnőtt, szóval ez még nem opció. Addig valahogy próbáld meg elengedni a füled mellett a rosszmájú megjegyzéseiket. Azon kívül meg tanulj, fejleszd magad, kitűzhetsz apró célokat is csak legyen valami sikerélményed. Ne hagyd hogy elhitessék veled hogy egy rakás szerencsétlenség vagy. :)
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!