Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok bena es szerencse...

Miert vagyok bena es szerencsetlen mindenben?

Figyelt kérdés

Semmi sem jon ossze az eletben, mindig elrontok mindent, bena vagyok, osszevissza beszelek sokszor, ha valaminek nekiallok mindig felsulok, pedig pozitivan probalok mindenhez allni..

Mit lehet ez ellen tenni,hogy ne legyek ennyire szerencsetlen benasag?



2022. febr. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Pl ne fogd fel benasagnak,mert folyamatosan ezt sulykolod magadba. Legyél cuki,az menőbb. Legyél izgulos.
2022. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vonzás törvénye. Nem az lesz amit akarsz hanem az amit vársz. Negatív előítéleted van magadról emiatt tudat alatt is bevonzod a rosszat és csinálod mert ez volt az elvárásod tudat alatt.


A gondolataidat kell megváltoztatnod és meg fognak változni az érzéseid is. Más érzésekkel pedig nem ugyanaz fog történni.

2022. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!