Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tanácsoltok, mihez kezdjek...

Mit tanácsoltok, mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves nő vagyok, vidéken élek egy kisvárosban albérletben. Van egy érettségim, illetve 2 OKJ-s szakmám. Az a problémám, hogy fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek az életemmel. Úgy érzem, hogy megrekedtem, és nem tudom, hogy miben vagyok jó, vagy hogy mit csinálnék szívesen, de az biztos, hogy a munkahelyemen kiégtem, és szeretnék többet keresni. Jelenleg nettó 280.000 Ft a fizetésem, és alig marad pénzem hó végén, mert a lakbér, kaja, hitel, telefonszámla elviszi a nagyrészét. Odáig jutottam a tervezgetésben, hogy mindenképp el akarok költözni abból a lakásból, ahol most élek, mert több szempontból sem ideális számomra, de még hátravan 3 hónap a bérleti szerződés lejártáig, és anyagilag nem is engedhetem meg magamnak, hogy másikra váltsak. Ti mit tennétek a helyemben?
tegnap 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk a helyedben.


Pl gyakori helyett félre dobod a telefont és szépen elmerülsz a gondolataidban, önismeretbe kezdesz...

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked sem könnyű. Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, viszont egyetemre is járok munka mellett, levelezőn. Illetve nem hagyhatom szó nélkül az általad említett összeget, én kérek elnézést, de az nevetséges. Találd meg azt, amit szeretsz csinálni.
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez egy teljesen átlag fizu ebben a pöcegödör országaban, csak úgy mondom. Nem a kérdező béna, ennyiket adnak.
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nem tartom magam okosnak, de ennek több, mint a dupláját keresem meg alkalmazottként, 1 darab okj-s végzettséggel. Viszont ehhez az is kell, hogy szeressem a munkámat, és jó is legyek benne.
ma 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!