Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó vagyok Zongorában?

Jó vagyok Zongorában?

Figyelt kérdés
4 éve zongorázok, nagyon szeretek, de úgy érzem, egyáltalán nem vagyok tehetséges benne. A tanárom, és a szüleim azt mondták, hogy ez hülyeség, de szerintem csak növelni akarták az önbizalmamat. Most épp a für elise-t, a Waltz In A Minor-t és a Marriage D'amour-t tanulom. Voltam már versenyen, de elszúrtam.☹️ Úgy érzem, nagyon béna vagyok belőle.

szept. 7. 15:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és még azt elfelejtettem mondani, hogy otthon mindig az elektromos zongorán, fülhallgatóval játszok. Máshogy nem merek.
szept. 7. 15:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nehéz megmondani, hogy nem halljuk.

De ha tanár mondja akkor túl nagy baj nem lehet, inkább csak elizgultad a versenyt, de ez nem baj, így szokod meg hogy közönség is van, akik azért jöttek el hogy halljanak téged.

szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es. Köszi a választ!🤍
szept. 7. 16:07
 4/17 anonim válasza:

Ezt így nehéz megmondani.

Viszont, 2-nek igaza van, ha tanárod is azt mondja, hogy tehetséges vagy, akkor szerintem nagyon tehetségtelen biztosan nem vagy.

Nyugi:). A versenyt elrontottad, ez van, de nagyon sok verseny lesz még.

szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Miből vagy béna szerinted és mi mi alapján mondjunk erről véleményt?
szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Mindig elrontom. Felidegesít. Hiába gyakorlok sokat, nem megy. És hát, azok alapján, amiket elmondtam... Hogy pl. Miket játszok. Vagy ilyesmik.
szept. 7. 17:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogy miket játszol az rajtad múlik, bármikor elkezdhetsz önszorgalomból megtanulni egy darabot. Elrontod? Menj tovább! Az a legrosszabb amit tehetsz, hogy megállsz és idegeskedsz rajta. A közönség vagy észre se veszi, vagy hiheti azt, hogy a saját feldolgozásodban játszod. Ha megállsz csak felhívod a közönség figyelmét a hibára.
szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké, de pánikba estem, és nem tudtam utána folytatni😭😭
szept. 7. 18:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ami volt elmúlt, ne idegeskedj. Inkább játssz nekem valamit.
szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es. Ki vagy???
szept. 7. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!