Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Születés után elvesztettem az...

Születés után elvesztettem az ikertestvéremet, amit még mindig nem dolgoztam fel. Valakinek ismerős ez?

Figyelt kérdés
Mint kiderült, még mindig nem sikerült feldolgoznom ezt a traumát, pedig azt hittem már elengedtem, de egyre több területét az életemnek erre lehet visszavezetni. Szeretnénk kisbabát, de hirtelen bekapcsoltak ezek a negatív érzések, hogy mi lesz, ha velem is ez történik majd. Elkezdtem terápiára is járni, de nagyon nehéz és fájdalmas ezzel szembesülni.
júl. 30. 15:39
 1/1 Tom742 válasza:

Az hogy elvesztetted az ikertestvéred az valóság? Nem, mert az már a múlt.

Ha a múltban élsz, akkor nem vagy itt a pillanatban, a mostban!

És ha a múltban élsz, és azt nem engeded el, akkor az fog téged megölni!

Csak az öl meg amit nem tudsz elengedni!

Kérdezd meg magadtól, hogy meg tud ez újra történni? Nem!

Hiszen te már felnőttél, és még egyszer nem leszel csecsemő.


És azt is kérdezd meg magadtól, hogy ha nem mondák volna neked ezt, akkor milyen lett volna az életed?

Egy történettel azonosulsz.

aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!