Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti mennyire vagytok...

Lányok, ti mennyire vagytok nyitottak arra hogy "háztartásbeli" státusztban éljetek?

Figyelt kérdés

júl. 28. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Szeretek így élni, van némi saját megtakarításom, ami pedig jól kamatozik, így voltaképpen annyi, hogy nem adok bele a rezsibe, de minden mást magamnak én finanszírozok! Mivel minimalista vagyok nem szükséglet a karrier! 😊🤷‍♀️ Én elvagyok így, és soha nem mondok le erről a kényelemről! 34/N
júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
11# kivéve, ha lecserélnek egy fiatalabbra!
júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
Ma 11:01 Soha nem fognak, mert a párom 20+ évvel idősebb, és ilyen fiatalt mint Én, már nem talál, amúgy 17éve vele élek, már nagyon régi kapcsolat ez! 🙏 34/N
júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13as, hiszed te :-D Keresztapán 61 évesen jött össze a mostani ágymelegítőjével aki 22. Igen, keresztapám vállalkozó :-D Előtte 12 évig egy nővel volt együtt, közöttük 18 év korkülönbség volt
júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14


Nem a 13. vagyok, de nyilvánvaló, hogy téged már lecseréltek egy jobbra/fiatalabbra, azért vagy ilyen megkeseredett, de tudod vannak olyan kapcsolatok, ahol ez nem történik meg.

júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15ös ha engem fiatalabbra cserélnének az már büntetőjogi kategória lenne :-D Kevés érett, felnőtt pasi válogat általános iskolás lányok közül.


És miért megkeseredettség ha elmondtam egy sztorit? Azok a pasik akik a fiatal lányokat szeretik, mindig azokat fogják szeretni, így ha megöregszik az aktuális(35-40 körülire) akkor cserélik friss husira. Több ilyet ismerek.

júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"15ös ha engem fiatalabbra cserélnének az már büntetőjogi kategória lenne :-D"


Tényleg, 16? Ezek szerint 14 éves vagy? Érdekes, hogy ifjú korod ellenére ennyi elettapasztalattal rendelkezel. Azt ugye tudod, hogy ide 16 év a minimum korhatar a regisztrációhoz?

júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17es ki mondta hogy 14 vagyok? 14 éves korig büntetik a szexet öreg pasival. Én elmúltam már 16 ne aggódj.


És nem csak nektek aranyásóknak lehet tapasztalatotok.

júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18


Idézlek: "15ös ha engem fiatalabbra cserélnének az már büntetőjogi kategória lenne :-D" Büntetőjogi kategória, ha q beleegyezesi korhatar alatt szexelsz. A beleegyezési korhatar 14 év, ergo ha véleményed szerint téged fiatalabbra lecserelni büntetőjogi kategória lenne, nem lehetsz 14-nel idősebb. Agy, ugye, azzal kell gondolkozni. Az aranyaso dumát nem tudom rám hogy sikerült osszehozni, de komolyan érdekelne, fejtsd ki, miből következtetted ezt ki, ugyanis én nem írtam olyat, hogy én HTB lennék

júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semennyire. Manapság már egy házasság se örök, nincs biztonság, persze majd otthon csücsül az asszony 10-15 évig, kinyalja a pasi s--gét, ingyen otthon, mindenféle munkatapasztalat, képzettség nélkül, aztán a pasi kihajítja egy fiatalabbért mert megunja, majd a másikat is el tudja tartani, ahogy ezt is, a nő meg mehet éhbérért dolgozni, robotolni öregebb korában, amikor képezhetné magát kiskora óta, befuthat karriert, kereshet annyit mint a faszi, lehetnének sikerélményei, hogy megbecsülik a munkáját és van olyan tehetséges mint egy férfi, aztán ha arra gondol, hogy esetleg valaha elválnak útjaik a párjával, akkor is jól tudja tartani magát, nem kell emiatt szorongania... nyilván, nyilván az első kiszolgáltatott helyzet sokkal vonzóbb... ja, nem.
aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!