Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Roma lány vagyok.. Miért...

Bellaesmark69 kérdése:

Roma lány vagyok.. Miért vágják hozzám mindig a fehér fiúk ezt?

Figyelt kérdés
Roma lány vagyok.. És a párjaim mindig fehérek voltak és idősebbek mint Én.. Tisztességes vagyok abszolút még is egy idő után megkapom, hogy m*cskos cigány vagy csak simán cigány vagy.. Nem értem az okát akkor nem is szerettek engem? Mert amikor elkezdtük akkor is tudták ezt.. Főleg úgy, hogy abszolút megbízható vagyok és tisztességes.. :(

#roma #külföldi #Fehér és roma #Roma és magyar #Magyar és cigány kapcsolat
júl. 20. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Tudod a választ. Azért mert f.sz parasztok. Nem mindenki ilyen és nem, nem mond ilyet neked az, aki szeret.
júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Gondold át, mikor jön el ilyen pillanat náluk. Valószínűleg mindig ugyaanz a jelenet, tetted, cselekvésed nem tetszik meg nekik. Sok sikert!
júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván ilyet kapcsolat lezárásakor mondanak.
júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Sokan szakításkor mindenféléket mondanak a másikra, hogy megsértsék-megbántsák...

Ez lehet az oka, sajnos.

júl. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy? Voltál férjnél, van gyereked?
júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem 26 éves vagyok. És ennek a kapcsolatnak nincs vége.. Szlovén az illető, de volt már hogy Magyarok is hozzam vágták ezt és szó se volt szakításról.. 🥺
júl. 23. 00:55
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Ne veszítsd el a reményt! Ami késik - nem múlik. Minden jót kívánok!
júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Nehez pillanatokban mindig a gyengeseget hanytorgatjak fel. Nem kell ezzel foglalkozni. Egy cigany k europaban (de gyakorlatilag barhol) mindig sokkal nehezebb helyzetben van mint egy nem cigany. Kb ugy van mint a negerek.
júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem éri meg olyannal lenned, aki bármilyen nézeteltérés hatására ilyen szóbeli bántalmazást enged meg magának.
júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Normális pasi aki nem mondana csúnyát a nőknek és aki tényleg értékelné a másikat és megbecsülné olyan nem kell a nőknek. Úgylátszik a nők az ilyen férfiakra vágynak titkon aki megalázza őket, csúnyákat mond nekik ok nélkül is és még meg is veri őket. Csomó olyat hallani hogy párkapcsolati erőszak stb. Vannak olyan pasik akik hűségesek lennének a nőkhöz, szeretnék őket tiszta szívből stb az ilyen pasik meg nem kellenek a nőknek mivel attól félnek ilyen esetben a nők hogy az ilyen férfiak hazugok és túl szép hogy igaz legyen, magyarán hazudnának nekik. Ettől félnek de veréstől érdekes módon nem. 24F
júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!