Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a nők helyettem egy munka...

Ha a nők helyettem egy munka nélküli,gengszter,vagy épp 20 kg os,vagy füves fickóval jönnek össze,akkor egy darab car vagyok?

Figyelt kérdés
júl. 19. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet.
júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondolkoztál még azon, hogy miért van ez?
júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A nők az ilyen figurákra buknak
júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én is tapasztaltam anno, hogy mindenféle car indokkal lepattintottak, utána meg összejöttek egy "rosszfiúval", egy agresszív gyökérrel, stb.

Aztán meg hisztiznek hogy nem tekintik őket partnerként, hogy verve vannak és megalázva, meg ilyenek :D

De hát ez kell nekik akkor viseljék el.

júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják az előttem szólók, az ilyenek kellenek a nőknek. A boldog, nyugodt, kiegyensúlyozott párkapcsolat számukra unalmas.
júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Bármi lehet.


Lehetsz ronda, férfiatlan, balfasz, zárkózott, ijesztő, idegesítő, nőgyűlölő vagy szinte bármi.


Szerintem meg kéne beszélned azokkal a nőkkel a választásuk okát és megkérdezhetnéd hogy mi zavarja őket legjobban benned.


A pozitív visszajelzésekről nem írtál semmit. Szoktál ilyeneket kapni?

júl. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem
júl. 25. 06:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig innen jobb eséllyel jósolom meg a lottószámokat minthogy ennyi alapján meg tudjam mondani a miértet. Meg kéne kérdezned a nőket! Ha nem megy egy ilyen tét nélküli dolog sem az megint egy potenciális indikátor.
júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!