Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől féltek a legjobban?

Mitől féltek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én a nagy tömegben.. például étterem.. feszült vagyok ha mások is ott vannak körülöttem.. azon gondolkodom Mindig hogy; vajon engem néznek, rólam beszélnek???

jún. 9. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor agorafóbiás lehetsz. Én a legjobban a jövőtől félek, mivel az nem determinisztikus.
jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden félelem végső oka a haláltól való félelem. Ha nem félsz a haláltól, akkor semmitől sem fogsz. Már csak nagyon kicsit félek a haláltól, elég bátor enber lettem.
jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 Ezzel azért vitatkoznék. A haláltól való félelem jellemzően nem tudatos, hanem ösztönös dolog.
jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A felelem is osztonos
jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan félelem ami az, és van olyan is ami nem.
jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl?
jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl ösztönösen fél az ember attól, ami valós veszélyt jelent az életére, de attól nem ösztönösen fél, ami nem jelent rá valós veszélyt, utóbbi már csak pszichés félelem. Rengeteg irracionális fóbia létezik, a tűktől kezdve a bohócokon keresztül a lufikig, és ezeket aligha lehet ösztönösnek nevezni. Jó, ha végképp primordiális szinten tekintjük, valóban lehetnek azok, de az már elmebetegségre vall.
jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy egy napon visszaesek az evészavarba és megint elveszítem a kontrollt az étkezésem felett.

Félek attól is, hogy a lányom is szenvedni fog ugyanazoktól a gondolatoktól, mint én.

jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feleslegessé válni, mindenhol a perfériába kerülni.
júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!