Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek merjek néha...

Szerintetek merjek néha magassarkút hordani?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én 174 cm vagyok. Legmagasabb lány az osztályban. De az a helyzet, hogy mindenki magassarkúban jár, és nekem is van egy amit ünnepélyre fölveszek, és valahogy úgy jobban érzem magam. Viszont a barátnőim azt mondják hogy tök ciki hogy ilyen magas vagyok, ők meg ilyen kicsik, és hogy így nem csak magamat, de őket is kiröhögtetem, mert ha ők magassarkút húznak (egyfolytában az van rajtuk) én még az nélkül is magasabb vagyok náluk.


Szóval nem hordanám mindig, de úgy mégis máshogy érzem magam. mindig is tetszettek a magassarkú cipők, de a boltban mindig átnéztem rajtuk, mert ha fölhúzom kb. 180 centi vagyok.


szerintetek merjem néha-néha fölhúzni? vagy tényleg ciki, hogy mindenkinél magasabb vagyok? őszintén szólva kicsit félek, hogy mindenki szánakozva néz majd rám. lehet kicsit gyerekes kérdés.. de azért érdekel más véleménye is a barátnőmékén kívül.


2010. okt. 21. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 15/L
2010. okt. 21. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy lecikiznek. Szerintem féltékenyek. Régen én sem szerettem alacsony lenni, de már megszoktam. Úgyhogy vedd fel bátran, én is láttam a minap egyik magas lányon magassarkút. Most pár centi ide vagy oda mit számít? :)
2010. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki! Nekem pedig pont az a bajom, hogy alacsonyabb vagyok a többieknél. Szerintem bátran hordj csak magassarkút. És egyetértek az előttem szólóval: Csak féltékenyek. Ha meg tetszenek, és jól érzed benne magad, akkor meg miért ne? Az a lényeg, hogy neked tetszen. A többiekkel meg ne foglalkozz.. :)
2010. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.2 különbséggel:Nálam a barátnőim magasabbak és csak magassarkúban vagyok akkora..csak félek hogy úgy meg a többiekhez képest leszek túl magas..:((://

Amúgy ha szeretnél nyugodtam hord a magassarkút.:)

Egy sorstárs 14 éves XD

2011. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!