Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút szeretnék hordani,...

Magassarkút szeretnék hordani, de vagy nem tudok benne menni, vagy feltöri a lábamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak egy magassarkúm van, de azt is csak sulis ünnepekkor szoktam felvenni, mert akkor muszáj, mert mindig feltöri a lábamat, pedig már egy ideje megvan, és régen gyakrabban is hordtam, hogy megszokjam, de nem sikerült... törést és vízhólyagot okoz... és nem is olyan magas... magasabban meg nem tudok menni. Hogy tanuljam meg? és miért tör mindig? Más cipőket meg tudok szokni, ezt miért nem? van hétköznapi magassarkú is, vagy csak alkalmi? olyan hétköznapi egyszerűt nem találok... otthon tudok gyakorolni, úgy, hogy sétálok? akkor már az utcán is menni fog?
2011. júl. 8. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
énis ugyanebben a cipőben járok énis próbálkoztam de mintha nemszeretné a lábam a magassarkut...
2011. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes másik magassarkút is felpróbálnod, főleg ha csak azt az egyet hordtad még. Sajna nagyon sok az ilyen cipő a boltokban, ami össze-vissza töri a lábadat. Vegyél egy jobb minőségűt, ami tetszik, érdemes érte kiadni egy kicsivel többet. Az alkalmit is lehet hordani hétköznapokra, igazából nincs köztük különbség. És igen, segít ha otthon "gyakorolod" :) Először furcsának fogod érezni, ha kimész az utcára, de meg lehet szokni hidd el. Én úgy tanultam meg járni benne, hogy társastáncoltam, ahol alap volt a magassarkú. Lehet hogy hülyén hangzik, de otthon kipróbálhatod ezt is :D Ha mozogsz, pl táncolsz benne nem csak "jársz" akkor már biztosabb lesz utána a járásod.
2011. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jólvan köszi, majd megpróbálom :)
2011. júl. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!