Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerkedjek, barátkozzak?

Hogyan ismerkedjek, barátkozzak?

Figyelt kérdés
bár tudom hogy ez a világ legegyszerűbb dolga de én elég visszahuzodó tipus vagyok,olyanak tűnök mintha nem lehetne megközekliteni pedig ha jól megismerek vkit akkor nagy dumás vagyok,felszabadult meg minden. Szerintetek hogy kezdeményezzek?
2009. jan. 3. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Háát legegyszerűbb neten, és ha ott már megy, akkor menni fog élesben is. Chat, honfoglaló, ezeken lehet ismerkedni. beszélgess sokat sok mindenről,lesz egy átfogó képed arról, hogy milyen témák "mennek" mostanság és ha előkerül a valóságban akkor hozzá tudsz fűzni dolgokat a beszélgetéshez, ha hozzáteszel azzal már nyitsz egy kapcsolatot, és talán jobb ha kelted fel valakiben az érdeklődést, mintha kényszeresen próbálsz közeledni valaki felé. Próbáld ki, ;) Sok sikert! :) (17/f)
2009. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!