Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csalódtál már valakiben...

Csalódtál már valakiben oltári nagyot?

Figyelt kérdés
Mostanában sorozatosan ez történik velem, nem bírja az önérzetem ha olyanokat állítanak esetleg rólam, aminek köze sincs az igazsághoz. Mások pedig magukat pozitívan állítják be, pedig nagyon szenyók. Hogy lehet ezen túltenni magam?
2010. okt. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
az állítólagos barátaiban.
2010. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen...
2010. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátokban, barátnőkben, az exemben. Sajnos mindenkit sok csalódás ér, a lényeg hogy ezeket fel kell tudni dolgozni.
2010. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rólam egyik osztálytársam bunkó és hazug vádakat írt a hátam mögött, eléggé felháborodtam, hogy ilyeneket feltételez rólam, és ez tök rosszul esett..
2010. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van ennek valami módja h hogyan megy ez a 'feldolgozás' dolog?
2010. okt. 21. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

Van... nagyon egyszerű.

A lényeg, hogy : CSAKIS te magad számítasz, tegyél arra akiben csalódtál, hidd,sőt tudd,hogy csak a te boldogságod a lényeg, épp ezért keresd sok ember társaságát, tégy róla hogy szeressenek, és ha 100 ember közül aki szeret 1-ben csalódsz, akkor az már nem fog érdekelni.

Nem hülyeség.NE FELELJ MEG MÁSOKNAK.

Mióta erre rájöttem, nincs nálam boldogabb ember.

2010. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
igen
2010. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!