Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek közelebb kerülni...

Miért félek közelebb kerülni az emberekhez? (nincs sok írás lent )

Figyelt kérdés

Már a barátaimhoz sem merek...vagyis mindig úgy érzem, hogy van valami határ.és onnantól már bizonytalan leszek. Ha pedig pasikról van szó, akk méginkább...de ez miért van így. Valami betegség (pedig sokak szerint jófej vagyok...)

Csak...néha...úgy félek beszélni mások előtt (mármint azt amit gondolok) mert akkor félek, hogynem fog...úgy elsülni, ahogy szeretném:(((


2010. okt. 15. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is teljesen így vagyok, már megőrülök magamtól. Egyszerűen nem vagyok képes nyitni mások felé, vagyis csak egy bizonyos pontig. Hidd el megértelek, de fogalmam sincs mit kellene csinálnunk. :(

Ezt muszáj volt most leírnom, tudom nem írtam megoldást, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül...

15/L

2010. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán a kamaszkor miatt van.Nem akarok hülyeségeket mondani,mert nagyon nem vágom az ilyeneket,de segíteni akarok Nektek:$:)Nem is tudom mit tudnátok tenni,egy nagyon jó barátnőtök sincsen akinek bármi féle dolgot elmondhatnátok és akiben teljes mértékben megbíztok?
2010. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De, nekem van egy legjobb barátnőm, akivel már 7 éve ismerjük egymást, de sokszor nem tudok úgy beszélni vele ahogy akarok...néha úgy érzem kicsit lenéző, de a legtöbb esetben segít, ha meg akarok beszélni vele valamit.

De most a ti véleményetekre, és segítségetekre vagyok kíváncsi.

2010. okt. 16. 10:28
 4/5 anonim válasza:
én ha olyat mondok amit sértőnek találhat az illető akkor mindig hozzá teszem hogy "ne vedd magadra, de.." vagy "ne értsd félre, de.." és akkor sosincs belőle gond, multkor megmondtam egy emos havernak hogy "ne vedd magadra de a vékony lábú fiúkon annyira idétlen a szűk farmer.." aztán eldönti hogy neki vékony lába van hozzá vagy nem.. nem tudom mennyit segítettem, társaságban meg egy fél xanax segíthet oldódni :)
2010. okt. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kajak segít a xanax ?:D
2010. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!