Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az eddigi leggonoszabb...

Mi volt az eddigi leggonoszabb, legkegyetlenebb tetted?

Figyelt kérdés
Akár ember ellen, akár állat, vagy valami más ellen.
2010. okt. 13. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...

Talán az, amikor gilisztákat vágtam ketté, hogy megnézzem, mi fog történni. Kicsi voltam, de szégyellem is :(

2010. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az előzö válaszolónak! ezt én is megtettem még óvodában. sajnos:(
2010. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

állattal: 7.es koromban rányomtam 4tubus ragasztót(technokolt) egy siklóra, és meggyújtottam...

emberrel: ink. nemíromle...

2010. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az enyém nem ember vagy állat ellen történt..

9 éves koromban elloptam a boltból 2 állatfigurás nyomdát.. utána nagyon megbántam

2010. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

amikor nekimentem tesomnak, ahogy anya szokott jönni, mielőtt megver és tesom elesett, és inkább kimentem a szobából, úgy megsajnáltam

aztán felnőve, csókolóztam, a pasijával

fél évig nem szólt hozzám

és így annyiszor epedeztem a bocsánatáért, hogy most 29 évesen csicskáztat, meg leordít, megaláz én meg hagyom, mert ha vitatkozni kezdek le is üvölt

2010. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ember ellen nem volt semmi, állatok ellen pláne, még a bogarakat se ölöm meg.

A legrosszab talán nekem is a lopás, még fiatalon.

2010. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Állatok ellen: Még kb. 5-6 éves koromban összegyűjtöttem 10 csigát és egyenként felszögeltem őket a falra... 10 évesen pedig az udvaron békákat taposgáltam össze meg elrugdostam őket, úgy hogy előtte feldobtam őket majd a levegőből elrugtam.
2010. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 17:44

Hmmm.. A szúnyogokat se ütöd le ?

hagyod hogy szívja nyugodtan a véred aztán megsimogatod ?? -.-

2010. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem sosem bántottak a szúnyogok, de tényleg, szerintem nem izlik nekik a vérem :P
2010. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekünk van egy elég nagy kertünk, és régebben, mikor mindketten kicsik voltunk, mindig gyűjtögettük a krumplibogarakat a krumpliról, hogy ne rágják meg. És bátyám mindig kiöntötte őket a befőttesüvegből, és felgyújtottuk őket. :S Meg a legyek szárnyát kitépkedtük. És egyszer a kiskutyámnak volt egy kis játéka, egy darabka csont, de folyton azzal játszott, hurcolta mindenfelé. Én meg egyszer, amikor nagyon dühös voltam (de nem a kutyámra), összetapostam ezt a csontot. Láttam szegényen, hogy szomorú. :(


Ember ellen... Anyumnak azt mondtam, hogy gyűlölök itthon lenni, és felsoroltam az okait. Mindezt azért, mert nem hagyta, hogy kolis legyek. És az a legrosszabb, hogy tényleg nem szeretek itthon lenni, és anyu elhitte.


Egyébként meg elég sokszor hazudok... Mert elég unalmas életem volt általánosban, és az új osztálytársaknak meséltem mindenféle érdekes, vicces sztorikat, hogy kicsit izgalmasabbnak tűnjek.

2010. okt. 16. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!