Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit árul el rólam az írásom?

Mit árul el rólam az írásom?

Figyelt kérdés

[link]

ezt én írtam törin..:D

de általában nem így írok, hanem hurkolt, viszonylag folyamatos írással, kerek betűkkel. dőlten tanultam írni, még mindig szépen tudok úgy, csak így egyenesen gyorsabb..:) kíváncsi vagyok, igaz -e, hogy abból, hogy ki hogyan ír, meg lehet tudni, hogy milyen.:D

16/L


2010. okt. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Barna hajad van, vékony vagy, jól sejtem? :-D
2010. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam, de vékony vagyok.:D
2010. okt. 13. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Két szó, amit magad által is bevallottan tök máshogy írtál le, mint szoktál, ráadásul diktálás után és nem fejből... szerinted mit árul el? Semmit. Még jó, hogy nem egy óvodai titapacából akarsz mélylélektani elemzést végeztetni.
2010. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, de így is szoktam sokszor írni..:)
2010. okt. 13. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem belül szöszi vagy. Értsd már meg, hogy nem csak ennyit néz egy grafológus, hanem a sorok hosszát, emelkedik-e vagy sem, vannak-e varianciák, eltér-e az elején az íráskép a végétől, mennyire tartod a margót. Eleve scannelt nem jó annyira, mert azt is nézik, hogy mennyire nyomod rá a tollat. Ez olyan, mintha egy lyukon nézhetnél be egy házba, és meg kéne mondanod, hogy a másik szobában reped-e a fal.
2010. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy olyan írást, amit úgy írtál, ahogyan szoktad, kíváncsi vagyok, milyen :D
2010. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!