Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az vagy, akinek kinézel?

Az vagy, akinek kinézel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például vannak ezek az előítéletek, hogy ha egy lány túlságosan is ad magára, akkor rögtön azt gondolják az emberek, hogy "szépség van, ész nincs"

De ez csak egy példa a sok közül.

Szóval első ránézésre kiderül rólad, hogy milyen vagy, vagy pedig általában mást gondolnak rólad, és miután megismerkedsz másokkal, rájönnek hogy nem is olyan vagy, mint amilyennek kinézet alapján elképzeltek?


2010. okt. 13. 07:07
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én azt tapasztalom hogy aki nem ad magára azt leszólják,aki nem tud magára adni azt is.Én adok magamra és csinos nőnek tartanak de a nők altalában nem "szeretnek"mert ha valaki szebb vagy jobb tőlük az már ribanc ,beképzelt meg ellenszenves:S

Aztán aki megismer eddig kellemesen csalodott.Szóval alényeg az h a kötöszködős embereknek mindegy mert azok bármilyen is valaki ugyis megtalálgatják.sajnos az ilyen emerekből több van mint kéne.

2010. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten kedves kislányos nőnek nézek ki, pedig valójában szemétkedős fajta vagyok és provokativ.
2010. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elsőre talán még sokkal kedvesebbnek, aranyosabbnak néznek, mint amilyen valóban vagyok - "valamiért jó rád nézni, őzikeszemű , aranyos, kedves" ezek az általános jelzők, és több kommunikációs tréningen is hasonlóak voltak a visszajelzések.
2010. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
akárhogy is, egy első benyomás azért mindenkiben kialakul a másikról, és nem is biztos h annyira hibás, de ha az is, mindenképpen meghatározó
2010. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát rólam általában levágják h milyen vok én nem szoktam játszani a fejem elsőre se :P Meg nem vok vmi bonyolult lélek :D

17/F

2010. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én félelmetesnek, néha ridegnek, és középiskolásnak nézek ki. (mások mondták, meg gyakran nem tudok sört venni, még alkoholmenteset se, ha nincs nálam a személyim, közben meg 24 éves vagyok). Nem vagyok rideg, csak nem visítok az utcán mindenre, hogy "jajj, de cuki!".
2010. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

van, amikor rá se jönnek

pl ha egy szép lányt irigyelnek, akkor is irigylik ha a világ legszerényebb embere

2010. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem igen. nem mondom magam túl szépnek, de ápolt vagyok. aranybarnára festetem a hajam, szoktam sminkelni, általában francia manikűrt készítek, és olyan átlagos ruhákat hordok. olyan minimalista cuccokat:D pl. fehér vékony talpú tornacipő, fekete csőnadrág, fehér gombolós kardigán, fekete nagyszemű gyöngysor, ugyanilyen karkötő. inkább csak fekete-fehér-farmerszínű ruhákat hordok, a deszkás cuccokat utálom, ugyanakkor magassarkút sem hordok meg latex leggingset. egyébként okos vagyok és sokat tanulok ugyanakkor nem vagyok stréber. eléggé visszahúzódó vagyok sajnos, úgyhogy szerintem tükrözi a külsőm a belsőmet
2010. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!