Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az vagy, akinek kinézel?

Az vagy, akinek kinézel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például vannak ezek az előítéletek, hogy ha egy lány túlságosan is ad magára, akkor rögtön azt gondolják az emberek, hogy "szépség van, ész nincs"

De ez csak egy példa a sok közül.

Szóval első ránézésre kiderül rólad, hogy milyen vagy, vagy pedig általában mást gondolnak rólad, és miután megismerkedsz másokkal, rájönnek hogy nem is olyan vagy, mint amilyennek kinézet alapján elképzeltek?


2010. okt. 13. 07:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát itt indult polgármesternek aki kicsi tömör és kövér és kopasz plusz 2 foga van...


13/F

2010. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát én nem vagyok egy világszépe, de nem vagyok csúnya se. Igyekszem adni magamra amennyira csak tudok. A hajam ki van pótolva póthajjal, de nem látszik, és csak középhosszú, világosbarna szöke melírral. Sminkelem magam, de sose feltünöen, csak visszafogottan, mükörmöm nincs, a sajátom van, rövid, általában világos színnel van kifestve, vagy átlátszóan. Csinosan öltözöm, a mai divat szerint, ahogy egy 25 éveshez illik, olyan ruhákat hordok, inkább az elegáns nöies ruhákat kedvelem. Semmi kihívó ruha, mégis egy csomóan azt hiszik rólam, hogy "na, ribanc", csak azért mert felveszek pl egy feszülös gatyát egy hosszabb pólóval, meg tüsarkúval, esetleg miniszoknyát. Àltalában a velem egykorú lányok szólnak be, ami marhára tud fájni. Kicsit félénk vagyok és elöször talán hidegnek tünök, és távolságtartóank, de csak azért, mert... mert nem oldódom olyan könnyen, mint sok szerencsés ember. Aztán, ha megismernek, akkor általában megkedvelnek, így sok barátom van, és sok barátnöm is.
2010. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Rám első ránézéskor ezt mondják: infantilis, hiperaktív, boci szemű, egyszerű lány, aki kb. 19-20 év körül lehet és még iskolás.


Miután megismertek kicsit, általában ezen szoktak ledöbbenni: a látszat ellenére egy érett, jó gondolkodású, széles látókörű, okos, kreatív ámbár mégis vidám, bohókás, mindenki arcára mosolyt csaló nőt látnak, és megdöbbentő, hogy 24 éves vagyok, kinézetre meg sem közelítem a koromat. :)

2010. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
engem mindenki félelmetesnek, komolynak és mogorvának tart első ránézésre... aztán rájönnek, hogy totál dinka vagyok :D :D
2010. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nálam a "látszat csal" érvényesül. Elsö látásra egy szép, ámde üres fejü szöke p.csának tünök, aki még a boltba is sminkeli magát. Közben közgazdasági végzettségem van, és egy picilány boldog anyukája. Teljesen normális életet élek.

22/L

2010. okt. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, hogy a kulso az neha egy alca, mivel a belso ertekek a fontosabbak.

Nagyon sok szemelyiseg a kulsejevel van elfoglalva es azt gondoljak, hogy a markas ruha lesz az, amitol O szep es csinos es elfogadhato lesz, vagy kulonbozni fog a masiktol,

de ezek csak teves elgondolasok, mivel a belso tulajdonsag lesz az, ami ertekes, amikor egy embernek kisugarzasa van.

2010. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én első ránézésre csinos, kicsit sportos megjelenésű vagyok. Koromnál kevesebbnek látszom. Első pillanattól fogva nem fogok mindenkivel órákig tartó beszélgetésekbe elegyedni. Aztán helyzettől függően, illetve társaságtól függően sokkal nőiesebben öltözködöm, beszédesebb vagyok.
2010. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rólam meg első ránézésre sokan azt gondolják, hogy beképzelt vagyok és mogorva. Utána amikor megismernek, nevetve mesélik, hogy mekkora hülyék voltak, mert teljesen az ellenkezője vagyok. Egyszerűen ilyen hülye fejem van egészen addig, amíg meg nem szólalok.
2010. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember sokkal tobb, mint aminek kinez. Epp az a lenyeg, hogy belul tobb van vagy mas, mint kivul. A kulsot nem lehet teljesen befolyasolni. Ha egy ferfi csak 162 cm magas, az emberek egybol nem annyiba nezik, mint egy 180 centi magas ferfit, pedig lehet, hogy belul tobb van neki.


Epp, hogy azt kell elkerulni, hogy valakinek a kulsoje alapjan iteljuk meg a belso enjet.

2010. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyrészt igen. De sokan túl komolynak gondolnak első benyomásként, holott ha megismernek rájönnek, hogy ez korántsem így van.

20/L

2010. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!