Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tervezed az életedet?

Hogyan tervezed az életedet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én szeretnék utazni
2010. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tervezni felesleges, mert az emberek nagyon nagy része úgyse azt csinálja ami az álma, hanem azt amit elvár tőle a társadalom, ovi-általános suli-szakközép-Egyetem-Diploma-Mester Képzés- 2-3nyelvet tudni- munka- család-ház-adó-kudarc-megint csak munka- nyugdíj(keveset adnak)- halj meg
2010. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én nagyon sokat gondolkodom a felnőttkoromról. És annyira várom már :)) mindent elterveztem: hol fogok élni, mi leszek, hogy fog kinézni a férjem, a gyerekeimet hogy fogom nevelni xd lehet, hogy ez egy kicsit gyerekesnek hat, de jó álmodozni :) hát akkor leírom: gimi után orvosi egyetemre szeretnék menni, miután elvégeztem, kimennék Londonba nővéremhez, ott találnék magamnak munkát, közben megismerném a vörös/szőke hajú angol férjem, lenne egy átlagos londoni házunk, és egy pár nyaralónk :DD, szülnék 2-3 gyereket, és boldog családi életet élnénk :D ja, és valami nagyon romantikus nyaralás során kérné meg a férjem a kezem :)
2010. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is 3-at akarok majd xD 12/L
2010. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Carpe diem!
2010. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%

röviden: tömérdek alkohol, soksok koncert, pár sráccal együtt lenni, (nem az ágyra értem^^) pár jó haverral pár őszinte pillanat, kipróbálni még ezt-azt.


Aztán 25 évesen távozni szándékszom


14/L

2010. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem ide válasz de ezt muszáj leírnom,

Úgy látom nem csak én tervezem kicsi korom óta 25évig élni aztán pá

2010. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!