Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdett el csával...

Miért kezdett el csával köszönni az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évben semmi probléma nem volt, de most már annyira érződik rajta, hogy egy tahó lett belőle... én nem változtattam a viselkedésemen vele szemben sem. Nem tetszik neki valami velem kapcsolatban? Egyébként én mindenkinek egységesen köszönök,tehát nincs olyan, hogy külön neki...eddig sem volt.
2010. szept. 11. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"egy "sziá"-val mindenkit megtisztelünk."
2010. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem, még régebben, egy lány osztálytársam köszönt csával. Úgy már, szerintem, nem hangzik tahóságnak, ha egy lány mondja. Legalábbis az ő szájából nem. Szerintem aranyos volt. :D
2010. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy fiúról van szó esetemben. Nem tudom, hogy mi ez az új stílus, amivel csak engem tüntet ki. Nem tudom, hogy neheztel-e rám valami miatt, mert mosolyog is hozzá és ő köszön rám mindig. Szerintetek akar valamit jelezni ezzel?
2010. szept. 14. 16:55
 14/18 anonim válasza:
öhöm ha mosojog is lehet hogy csak azért mert jó barátod =) egyépként én is csá val köszönök
2010. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem is szoktunk beszélgetni, barátok nem vagyunk ebből kifolyólag, de nem tűnt fel eddig, hogy rossz lenne a viszonyunk.
2010. szept. 14. 16:58
 16/18 anonim ***** válasza:

csá,csö,csé,stb... ezek amolyan báráti körben való köszönések mondható.

Az emberek az összetartozásukat mutatják meg vele


ez az én véleményem

2010. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én a haveroknak mindig másképpen köszönök. Ami éppen eszembe jut. Ha meg egy közösségnek egyszerre kell köszönni akkor csak annyit mondok, hogy "uff".

A csáo nem egy mezei köszönés hanem a ciao olasz köszönési szócskából ered. Ugyan olyan, mint a hello, annyi különbséggel, hogy az utóbbi az angoloktól származik.

2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó havernak tekint téged.Nekem is köszönnek így fiúk akikkel jóban vagyok.Én fiúknak és lányoknak is köszönök csá-val


16/L

2011. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!