Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen gonoszak a mai 13...

Miért ilyen gonoszak a mai 13 évesek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen egyhangúak a mai 13évesek? Az osztályomban mindenkinek az a célja h keresztbe tegyen másoknak, ez miért jó? Meg mindenki egy zenéz hallgat (f@s david gettó meg hasonlók) és most én vok nekik a gyík mert én hip-hopot hallgatok (pl. afu-ra a kedvencem ^^).

ez miért van? 13/F én úgy érzem más vok mint ők... és örülök is neki! :)


2010. aug. 28. 07:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én nem azt mondom h az a jó amit én hallgatok de ők engem ezért minden nap kiosztanak... mert ilyen az ízlésem
2010. aug. 28. 17:05
 12/14 anonim ***** válasza:
nyugi! te csak normális vagy! :D én nem soká leszek 14. am lány vagyok. nem szokásom keresztbe tenni másoknak. max. akkor ha okom is van rá. ami pedig a zenét illeti én régi zenéket hallgatok mostanság! :D amúgy örülj hogy te nem vagy birka aki követi a nyájat! :D örülj hogy egyéniség vagy! :D
2010. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

amúgy arra még figyelj hogy te légy kedves másokkal! ne süllyedj az ő szintünkre! amúgy Guetta miatt ne ítélj el senkit! az én barátnőm is oda van Dzsásztin Bíbörért akit utálok. én meg szeretem a magyar zenét amit meg ő utál :D de ez csak mellékes mert nem csak ez számít a barátságba! :D


de ha ők ezért piszkálnak hogy te Hipp-Hoppot szeretsz akkor szerintem kerüld őket és kész. ui.: előző voltam

2010. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ***valaki*** válasza:
Szia!Először is,nem minden 13 éves "gonosz".Másodszor, szerint te inkább a helyett,hogy ezekkel a hülyeségekkel foglalkozol,ülj le és vegyél elő egy magyar könyvet és tanulj meg helyesen írni.Ha meg piszkálnak,szólj vissza nekik.Mit veszíthetsz?Az pedig csak jó,hogy örülsz annak,hogy más vagy!Légy egyedi,de ez az egyediség ne a helyesírásodban mutatkozzon meg,ha lehet. 13/L
2014. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!